Вірус (2013) дивитися онлайн

Gamgi

Про фільм Вірус (2013) українською мовою:

Вірус (2013) - південнокорейська драма про страшний вірус, який вражає дихальні шляхи, і людина помирає протягом лічених годин. Місто Сеул охоплений панікою і страхом. Після пожежі в психіатричній клініці, яку вдалося насилу загасити, почався повний хаос. Це була не звичайна лікарня (як виявилося пізніше там займалися військовими розробками), всі пожежні, які беруть участь в операції загинули протягом декількох днів. Тепер невідома хвороба атакує кожного, і від неї ще немає вакцини. Дія захворювання настільки швидкоплинний, що болісна смерть настає через тридцять шість годин після зараження. Ситуація ускладнюється тим, що зараження відбуватися повітряно-крапельним шляхом, а значить кількість жертв, якщо не зупинити епідемію, може обчислюватися мільйонами.

Лікарі трудитися над створенням вакцини, яка повинна запобігти катастрофі, розгортаючись у фільмі Вірус (2013). Ця хвороба - модифікований і покращений пташиний грип, який розроблявся військовими підрозділами (у своєму роді біологічна зброя). Щоб не допустити зростання епідемії у світовому масштабі, група спецназівців повинна здійснити неможливе: знайти всі заражених і ізолювати їх від здорового населення. Так героїчні війська зможуть зупинити розповсюдження вірусу, але час для цієї операції дуже обмежена, всього лише три дні.

Дуже трагічна і водночас героїчна кінострічка Вірус - абсолютно нетиповий фільм-катастрофа про смертельний вірус і всесвітню епідемію. Кіно набагато глибше, цікавіше і захоплююче, позбавлене типових для жанру кліше. Несподівані повороти сюжету, безліч питань, відповіді на які з'являться лише в кінці фільму, тримають глядача в напрузі, змушуючи переживати за головних героїв, співчувати постраждалим і сподіватися на порятунок.
Вірус (2013)

Дивитися фільм Вірус (2013) в хорошій якості

Вірус (2013)Вірус (2013)Вірус (2013)

Вирус (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Більша частина інформації про сюжет фільму не відповідає дійсності. Сам фільм нормальний, потрібно враховувати "корейський менталітет" наші люди реагували та діяли б трохи інакше за таких умов.
пс: підтримую введення повної ізоляції та карантину обєктів при такому розповсюдженні епідемій.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.