Андроїд (2013) дивитися онлайн

App

Про фільм Андроїд (2013) українською мовою:

Дуже важко уявити собі сучасне суспільство без мобільного зв'язку. А мобільний телефон, смартфон або комунікатор – це невід'ємна частина життя кожної людини. Але це досягнення високих технологій було б неповноцінним без підключення до «всесвітньої павутини». Адже інтернет – це не тільки місце для спілкування на форумах, соціальних мережах або у чаті. Він допомагає юзеру орієнтуватися в просторі, дає актуальну інформацію про пробки і погоді, суспільстві і політиці. Але чи завжди безпечний інтернет? На це питання спробують відповісти творці захоплюючого трилера Андроїд (2013), який є гримучою сумішшю фільмів Пункт призначення, Чортів мобільник і На гачку.

Але може статися й так, що смартфони просто відокремляться від своїх власників і почнуть самостійне життя в інформаційному полі, самовільно встановлюючи в апарат відповідне програмне забезпечення, плагіни і програми, які повинні задовольняти машинний інтелект. У головної героїні трилера Андроїд (2013) після однієї студентської вечірки на телефоні з'являється нове, зовсім незнайоме їй додаток.... А може це вірус? Але цікаво те, що з кожним натисканням кнопок програмка «розростається» і пропонує скористатися її послугами. Найдокладніші з логічною послідовністю відповіді отримувала Ганна на задані нею питання, але незабаром, крім рад і прогнозів погоди, вірус почав пророкувати передбачення, які обіцяли оточуючим її людям позбавлення і навіть смерть, при цьому чітко були пояснені причини і наслідки.

І щоб позбавитися від шкідливого додатка героїні фільму Андроїд (2013) режисера Бобо Боерманса доводиться звернутися до гуру інформаційних технологій. Віртуальні програми містичним чином з'єдналися з небаченою до цього субстанцією. Але чи достатньо зробленого, щоб убезпечити себе і весь навколишній нас світ від зловісного програми, яка посилає неоднозначні тлумачення?
Андроїд (2013)

Дивитися фільм Андроїд (2013) в хорошій якості

Андроїд (2013)Андроїд (2013)Андроїд (2013)

Андроид (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.