Челленджер (2013)

Челленджер (2013) дивитися онлайн

The Challenger

Про фільм Челленджер (2013) українською мовою:

Драма Челленджер (2013) – це не просто рядовий фільм, знятий на основі реальних подій. Ця картина має величезну цінність. Оповідання йде про події 1986 року. Цей період в історії іменується як розпал битви за космос. США намагалися вирвати у цій гонці першість і вдавалися до зовсім безпечним заходам. Щоб обігнати своїх опонентів керівництво тиснуло на своїх підлеглих, вимагало від них не якісного, а кількісного результату, підганяло під жорсткі рамки і нереальні терміни. Результатом таких дій і став вибух космічного корабля. Човник «Челленджер» самознищився з невідомої причини, пролетівши трохи більше хвилини від запуску. На борту корабля знаходився екіпаж, що складається з семи астронавтів, які загинули в ту ж секунду.

Фільм Челленджер", що вийшов на екрани в березні 2013 року, – це психологічна драма з елементами розслідування, яка знята в реальних умовах і з подій, що мають історичну основу. Епізоди такого масштабу і значення, просто неможливо було відновити за допомогою штучних декорацій. З цієї причини картина знімалася саме у Вашингтоні, з використанням Пентагону і центру НАСА. Всю реалістичність передачі тонкощів і нюансів навіть не порівняти з Челленджером, знятим у 1990 році.

Головним героєм фільму Челленджер виступає розумна людина, нобелівський лауреат, фізик не тільки за освітою, але й за своєю сутністю, Річард Фейнман. Цей чоловік обтяжений своїми особистими проблемами, але для нього докопатися до істини в цій історії набагато важливіше навіть власного здоров'я. Спочатку він був включений в загальну комісію з розслідування цього нещасного випадку. Але зрозумівши, що учасники зборів переслідують далеко не суспільні цілі і не готові сумлінно виконати повірену їм завдання, він іде в самостійну діяльність. Цими діями Фейнман доставляє багато неприємностей чолі комісії. Річард знаходить причину вибуху корабля та ініціює її розголосу громадськості. Фільм Челленджер (2013) показує не тільки історичні події, але і пред'являє глядачеві цього сумлінного працівника, вченого, готового наполегливо йти до поставленої мети, не піддаючись на провокації і не йдучи на компроміси.
Челленджер (2013)

Дивитися фільм Челленджер (2013) в хорошій якості

Челленджер (2013)Челленджер (2013)Челленджер (2013)

Челленджер (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.