Призначення (2014)

Призначення (2014) дивитися онлайн

Predestination

Про фільм Призначення (2014) українською мовою:

Подорожі по часовому континіуму - найбільш популярна і розгорнута тема у фантастичних фільмах, серіалах, а також книги і просто чиїсь оповіданнях. В частині того, наскільки сильно це можливо явище хвилює нашу уяву, польоти в майбутнє або минуле можуть зрівнятися хіба що з польотами на інші планети, інші сонячні системи або галактики. І те й інше - на даний момент продовжує залишатися лише науковою фантастикою в реальному світі, але в кінематографі все обмежується тільки уявою і талантами творців кіно. У 2014 році на екрани вийшов новий фантастичний трилер Патруль часу, пропонує до нашого розгляду ще одну неймовірну історію мандрівника в часі, запобігає злочину ще до того, як вони були здійснені.

Герой Ітана Хоука у фільмі Патруль часу (2014) - поліцейський часу, що несе свою службу між минулим і майбутнім, який був спеціально відібраний для такої відповідальної роботи. Він і такі, як він - кращі з кращих, справжні майстри своєї справи, покликані робити даний час краще, виправляючи помилки минулого і запобігаючи небажані події, а також злочину до їх вчинення, відправляючись в минуле вже час. Але такі подорожі повні нерозв'язних парадоксів, і головному героєві належить зіткнутися з одним з них, коли доведеться мати справу з самим собою в минулому.
Призначення (2014)

Дивитися фільм Призначення (2014) в хорошій якості

Призначення (2014)Призначення (2014)Призначення (2014)

Патруль времени (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Maksimus
  • offline
  • 30 жовтня 2017 00:32
  • 0
Оооох, захоплива мандрівка вийшла з переглядом цього неординарного та розумного фільму. Раджу до перегляду тим, кому подобається тренувати свій розум.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.