Академія вампірів. Сестри по крові (2014)

Академія вампірів. Сестри по крові (2014) дивитися онлайн

Vampire Academy

Про фільм Академія вампірів. Сестри по крові (2014) українською мовою:

Ця стрічка була знята за мотивами відомої у всьому світі першої книги із серії романів Райчел Мід «Академія вампірів» (в оригіналі Vampire Academy) — це невелика серія романтичних книг, в яких розповідається про вампірів, створена відомою американською письменницею. Перший роман побачив світ у далекому 2007 році. В них розповідається про початок пригод сімнадцятирічної дівчини-вампіра, яку звуть Розмарі Хэзэвей, вона ж на даний момент навчається на складну і ризиковану спеціальність охоронця для своєї подруги, вона ж принцеса Лісса, в місцевій вампірської школі відомої у всій окрузі Академії вампірів.

Дія розвернеться в сучасній Америці. Кращі подруги які були представлені нам, Троянда і Лісса вже дуже давно почали переживати різні пригоди, а також перевіряють свою дружбу на міцність, переживають складні любовні страждання і втрату рідних для них людей, і рано чи пізно перед кожною з цих красунь все таки постануть складні вибори щодо їх життя, а також яким буде їхнє подальше майбутнє.

На даний момент вже щосили йде робота по створенню кінострічки «Академія вампірів». У лютому 2013 року в мережі було опубліковано, що на роль Троянди була затверджена ще дуже юна але вже багатообіцяюча Зої Дойч, на роль Дмитра — був обраний Данило Козловський, Лисси — Люсі Фрай. Режисером даної кінострічки повинен стати Марк Уотерс.

Також відомо, що в даний час серія включає в себе шість пов'язаних між собою романів, які розійшлися по світу сумарним тиражем близько 1.5 млн копій. Що ж стосується першого роману Рейчел Мзс у серії «Академія вампірів», то він до речі був написаний ще в 2007 році, набагато раніше, ніж ми могли почути про нашумілих «Сутінках», популярному романі про вампірів, який написала Стефані Майєр. В одному зі своїх недавніх інтерв'ю Рейчел Мзс казала, що після того як вийде 6 книга «Академії» вона хоче продовжити цей довгий цикл, але вже в романі будуть присутні інші головні герої.
Академія вампірів. Сестри по крові (2014)

Дивитися фільм Академія вампірів. Сестри по крові (2014) в хорошій якості

Академія вампірів. Сестри по крові (2014)Академія вампірів. Сестри по крові (2014)Академія вампірів. Сестри по крові (2014)

Академия вампиров (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.