Щоденники вампіра (2 сезон)

Щоденники вампіра (2 сезон) дивитися онлайн

The Vampire Diaries

Додано 26 лютого 2020 LostFilm 1-8 сезон 16 серія

Про серіал Щоденники вампіра (2 сезон) українською мовою:

Дивіться у нашому онлайн-кінотеатрі продовження серіалу про вампірів і людей, знятого за мотивами серії романів з аналогічною назвою, які були написані американською письменницею Лізою Джейн Сміт. По суті Щоденники вампіра онлайн це фільм про взаємини істот з різних світів, які живуть на одній території, і про одному конкретно взятому випадку, події якого взяли свій початок ще в першому сезоні.

Центровою фігурою другого сезону буде Катерина, зовні повна копія Олени, дівчина-вампір, яка повернулася в невелике містечко Містик Фолз, і тепер грає у свою гру, все більше закручуючи події, будуючи любовний трикутник між Стефаном, Деймоном і Оленою. У гру також вступає нова особа, Клаус - древній і дуже сильний вампір який грубо втрутиться в життя всіх діючих персонажів і в кінці сезону взагалі поверне назад весь хід подій.

Це один з найбільш захоплюючих і непередбачуваних серіалів, обіцяємо що дивитися онлайн буде вкрай цікаво! Щоденники вампіра 2 сезон обіцяє грандіозне розвиток сюжетної лінії і принести масу нових подій

Дивитися серіал Щоденники вампіра (2 сезон) в хорошій якості

Щоденники вампіра (2 сезон)Щоденники вампіра (2 сезон)Щоденники вампіра (2 сезон)

Дневники вампира (2 сезон) 1-8 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Y
  • 11 червня 2018 03:12
  • 0
Деймон+Елейна...боже їхні погляди один на одного це щось неймовірне..я тільки на 2 сезоні

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.