Щоденники вампіра (5 сезон)

Щоденники вампіра (5 сезон) дивитися онлайн

The Vampire Diaries

Додано 26 лютого 2020 LostFilm 1-8 сезон 16 серія

Про серіал Щоденники вампіра (5 сезон) українською мовою:

Серіал Щоденники вампіра (5 сезон) - це історія кохання між людиною і вампіром. З цього багатосерійного проекту ми дізнаємося, що любові всі віки покірні, але і те, що любов може статися у істот різних видів. Цей сезон серіалу, як і всі попередні, знятий за мотивами книг Лізи Джейн Сміт «Щоденники вампіра». Кожен герой цього багатосерійного фільму нещасливий в чомусь своєму, у кожного є якісь життєві проблеми в тій чи іншій мірі. Серця дівчат може підкорити Джеремі, який дуже болісно переживає загибель своїх батьків, які завжди підтримували його в скрутну хвилину. Олена підкорить серця хлопців-глядачів своєю красою, миловидністю і старанним характером. Вона також не може забути той злощасний день, коли сталася аварія, в якій загинули дорогі їй люди.

Серіал Щоденники вампіра (5 сезон) покаже продовження історії про боротьбу доброго і злого вампіра за душу головної героїні Олени Гілберт. Величезним запорукою успіху серіалу Щоденники вампіра є правильно підібрані актори. Ніна Добрев просто чудово підійшла під роль Олени Гілберт. При перегляді серіалу може навіть з'явитися відчуття того, що вона показує якусь частину свого життя, тільки замість вампіра в її житті присутній звичайний хлопець. Пол Уеслі заслуговує окремих оплесків. Не кожен актор може так професійно зіграти таку складну роль - роль вампіра. Обидва актора підходять один одному, як у реальному житті, так і в рамках цього багатосерійного шедевра.

Багато критики і фанати серіалу називають музичне оформлення дуже якісним і правильно підібраним. І вони не помиляються. Музичний продюсер і композитори проекту вклали свою майстерність і вміння у цей серіал. Музика чітко підібрана до тієї чи іншої ситуації кожної серії п'ятого сезону. Вже з першого сезону Щоденників вампіра глядачі повинні були помітити, що в музичних творах було закладено внутрішній стан героїв. Музика доповнювала їх почуття один до одного, так і до навколишнього світу.

Сюжет на перший погляд здається простим, але варто додивитися серіал до четвертого сезону, як розумієш, що сюжет всіх переглянутих серій можна називати буденним. У цьому багатосерійному фільмі не звичайний любовний трикутник, який глядачі могли бачити в будь-яких мелодрамах. У серіалі " Щоденники вампірів (5 сезон) почуття киплять і горять настільки сильно, що головні герої втрачають дар мови і тільки поглядом перегукуються один з одним. Герої потрапили в безвихідну ситуацію, з одного боку кожен із них повен любові, а з іншої цю любов не можна виставляти назовні, так як кожен з них знає, що його не приймуть, як у сім'ї партнера, так і в його суспільстві. Як би там не було, серіал Щоденники вампірів займає почесне місце в категорії серіалів, які поєднали драму і фантастику в одному проекті.

Дивитися серіал Щоденники вампіра (5 сезон) в хорошій якості

Щоденники вампіра (5 сезон)Щоденники вампіра (5 сезон)Щоденники вампіра (5 сезон)

Дневники вампира (5 сезон) 1-8 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.