Кінець вбивствам (2013)

Кінець вбивствам (2013) дивитися онлайн

An End to Killing

Про фільм Кінець вбивствам (2013) українською мовою:

Фільм Кінець вбивств (2013) розповідає історію про жорстоке монгольському полководця Чингісхана і ченця Цю Тюдзи. Даний азіатський бойовик режисера Пінгу Рана, представляє реальну історію, яка сталася на початку тринадцятого століття. Головний герой, навколо якого розгортається сюжет фільму - даоський чернець. Довгі два роки всі його сили були спрямовані на припинення і страшних кривавих безчинств і вбивств, скоєних жорстокими воїнами армії безжального Чингісхана. Вони завойовували європейські та азіатські країни, калічити і вбивати ні в чому не винних жителів. Вторгнення цих дикунів було найбільш страшних подією тих часів. На чолі війська мчав рудобородий полководець, позаду якого розлючені воїни проносилися мирним земель Мавераннагра і Хорезму. У бойовику Край вбивствам сценарист Пінг Ран вже трохи відійшов від традиційного зображення цього завойовника світу і наділив його філософсько-романтичними рисами. Щоб показане, не мало вигляд відвертою казки, як очевидця цих подій був обраний Цю Тюдзи, який відомий у світовій історії своїм описом походу до двору Чингісхана.

У фільмі Кінець вбивств є ще один важливий історично-достовірний момент - підкорення держави Хорезмшахів, яке почалося з відправлення в 1218 році Чингизхану в Хорезм посольства з пропозицією про укладення союзу. Але Хорезмшах Ала ад-Дін Мухаммед II не став погоджуватися з «невірними» і стратив послів, після чого відправивши хану їх голови. Потім Чингізхан зажадав видати Кайыр-хана, однак Мухаммед у відповідь знову стратив учасника монгольського посольства. У першій половині 1219 року, коли завоювання Китаю ще не було завершено, Чингізхан направив своє 200-тисячне військо прямо в Хорезм. Даний період часу і був представлений в бойовику його творцями.

За сюжетом Чингісхан, чули про суворої життя Цю Тюдзи, викликає його до себе. Так Цю Тюдзи відправляється в 1218 році в Монголію, однак в цей час Чингісхан вже попрямував проти Хорезму, а тому Цю Тюдзи вдалося нагнати його тільки у Амудар'ї. У фільмі на історичному тлі розвивається кіноісторія, що розповідає про наміри даоського ченця школи Цюаньчжэнь, а також засновника ордена «Драконьи Ворота» з допомогою бесід викликати у тирана хоч краплю співчуття.

В цілому бойовик Край вбивствам вийшов соковито-барвистою і одночасно медитативно-розслаблюючим. Його «файтинговая» складова, подібно багатьом китайським бойовикам, таким як Особлива особистість знаходиться на гідному рівні. Цей кінопроект радує видами неймовірно красивих пейзажів і відмінною акторською грою, що в сукупності створює ілюзію повного занурення в ту епоху.
Кінець вбивствам (2013)

Дивитися фільм Кінець вбивствам (2013) в хорошій якості

Кінець вбивствам (2013)Кінець вбивствам (2013)Кінець вбивствам (2013)

Конец убийствам (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.