Крижані солдати (2013)

Крижані солдати (2013) дивитися онлайн

Ice Soldiers

Про фільм Крижані солдати (2013) українською мовою:

Експерименти над людьми і створення універсальних » солдат - один популярних сюжетів для бойовиків , який має місце і у фільмі Заморожені солдати. Сюжет розгортається навколо трьох російських військових , які були знайдені в снігах Канади. Літак, що перевозив їх , зазнав аварії і його пошуком займалися секретні організації , так у своєму роді це були індійські, стратегічного значення .Але група вчених , які проводили дослідження , виявила російських солдатів під покровом льоду. Доставивши їх у лабораторію , вчені взялися за вивчення знову прибулих гостей , щоб розгадати причину їх смерті. Але , виявилося , що ці солдати не зовсім мертві, і з ними відбулися якісь генні трансформації . Ніхто не знав , що ця знахідка стане фатальною в житті багатьох людей.

У лабораторії вчені пробудили цих солдатів до життя , і виявилося , що перед ними вбивці , які запрограмовані на те , щоб вбивати. Заморожені солдати (2013) - фантастичний бойовик про боротьбу з геномодифікованими воїнами , що знищують усіх, хто стоїть у них на шляху - такий собі власний погляд на тему Універсального солдата від канадського режисера Стурла Гуннарссон .Ці вчинені вбивці не зупиняться ні перед чим , поки не досягнуть своєї мети - Вашингтона. Єдиний живий учасник експедиції , вирішує кинути виклик ворогам , які представляють жахливу небезпеку. Жорстоке протистояння починається: боротьба людини з убивцями , позбавленими почуттів . Крім неймовірної сили , якою володіють військові , ніхто не знає , як їх убити. Це ставає непосильним завданням , і для багатьох зустріч з солдатами чревата смертю.
Крижані солдати (2013)

Дивитися фільм Крижані солдати (2013) в хорошій якості

Крижані солдати (2013)Крижані солдати (2013)Крижані солдати (2013)

Замороженные солдаты (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • ріко
  • offline
  • 11 грудня 2016 23:53
  • 0
Фільм повна лажа. Не зміг подивитися більше 40 мінут. Таке враження, що режисер зняв його для дітей до 12 років. Час згаяно впусту.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.