Інферно Фатум (2013)

Інферно Фатум (2013) дивитися онлайн

Inferno Fatum

Про фільм Інферно Фатум (2013) українською мовою:

Як втекти з в'язниці, якщо тіло паралізоване найсучаснішим препаратом? Куди бігти, якщо навколо лише ілюзія з найбільш ненависних образів? Від кого чекати допомоги, якщо сенс покарання в абсолютному самоті? Герою вітчизняного бойовика Інферно Фатум, який вийшов на екрани в 2013 році, Олексію належить знайти рішення для цієї дилеми найближчим часом, адже від цього залежить його життя.

Фільм Інферно Фатум - це історія про люблячої сестри, яка рятує брата з сучасної в'язниці, використовуючи при цьому зовсім нелегальні і безпечні для неї самої методи. Банальна історія показується в незвичайному ракурсі. Беззахисна і тендітна на вигляд дівчина з щирими сумними очима готова заплатити величезні за її власними мірками гроші, щоб вплутатися в протизаконну аферу. І притому яку! Найманому «визволителю» ув'язнених умів належить провести свідомість головного героя Олексія в чужу підсвідому камеру, і вже звідти спробувати вивести його в реальний світ. Однак подібне вторгнення господар нової зони ув'язнення не оцінив, а тому героям доведеться поквапитися, якщо вони хочуть вибратися живими.

І хоча фільм Інферно Фатум (2013) зачіпає тему майбутніх технологій, тут все ж не побачиш нічого супер-технологічного. Не варто чекати капсул з ув'язненими, як у фільмі Залізна людина 3. Фільм російського виробництва, тому і реалії показані відповідні. Прості механізми, стандартні голки для введення препаратів, всім знайомі медичні кабінети. І тому стає не по собі, тому що таке майбутнє може увійти в будинок кожного вже завтра.

Здивує фантастичний бойовик Інферно Фатум і сценами кулачних боїв. Це те, що може стати справжнім сюрпризом для глядача. Рукопашний бій в цій картині не поступиться і красу східних єдиноборств. Моментальні реакції, ледве помітні удари, швидкість і напруга. Все це відмінно передається крізь екран, в першу чергу, за рахунок стилю зйомки. Камера весь час скаче, а зображення «смикається», глядач втрачає орієнтацію в просторі, як і Олексій - головний герой.

Вся дія фільму Інферно Фатум (2013) розгорнеться на тлі зовсім не обтяжливих оку глядача декорацій. Зона укладення самого Олексія схожа на сумну степ, в якій не знайдеться і одного найменшого світлого і радісного плямочки. Пробравшись крізь цю переважну зону, герої потрапляють у не менш гнітюча пейзаж, який представляє собою самотній і безмовний напівзруйноване місто. Але саме все це виявляється найнадійнішою в'язницею, вибратися з якої практично неможливо.
Інферно Фатум (2013)

Дивитися фільм Інферно Фатум (2013) в хорошій якості

Інферно Фатум (2013)Інферно Фатум (2013)Інферно Фатум (2013)

Инферно Фатум (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.