План втечі (2013)

План втечі (2013) дивитися онлайн

Escape Plan

Про фільм План втечі (2013) українською мовою:

План втечі (2013) - динамічний бойовик з Сильвестр Сталлоне і Арнольдом Шварценеггером у головній ролі, у якому легендарні Рембо і Термінатор знову поставлять всім жару!. В першу чергу саме цей акторський склад не може не зацікавити любителів гостросюжетних бойовиків, таких як Нестримні і Битва проклятих. Основою для фільму послужила - непереборна в'язниця, звідки неможливо втекти. Свого роду кліше набуло тут більш цікавий сенс, оригінальну ідею і чітко окреслював характери персонажів, які наділені своєю невеликою історією.

Головний герой бойовика План втечі, як годиться, неймовірно талановитий і у своєму роді унікальний, - він тестує в'язниці. Рей Бреслінг професіонал у своєму роді, тому якщо він береться за справу, то це - гарантований успіх. Але, на жаль, ні одна в'язниця не залишилася неприступною, Рей зміг втекти з кожною з них. До його заслуг можна віднести написання книги, заснованої на власному досвіді. ЦРУ пропонує Рею чергове завдання, яке має стати останнім у його кар'єрі - перевірити на безпеку в'язницю «Гробниця».

Це свого роду унікальний проект, в якому утримуються найнебезпечніші злочинці. Втекти з неї неможливо, так як вчений Віллард Хоббс створив її, спираючись на всі помилки, який Рей вніс у свою книгу. Але для Бреслінг це виявилося дійсно останнім завданням - його підставили і посадили у в'язницю, а для всіх і оголосили безвісти зниклим. Рей чітко усвідомив, що з цієї тюрми неможливо втекти в поодинці, тому він звертається до свого приятеля, укладеним Емілю Ротмайеру. Глядача бойовики План втечі очікує насичений сюжет, дуже інтенсивна динаміка дій і, безсумнівно, відмінно продуманий план звільнення, ну і звичайно ж старі добрі герої бойовиків - Слай і Арні, які незважаючи на свій вік, все ще продовжують радувати зретелей своєю участю в кіно.

Дивитися фільм План втечі (2013) в хорошій якості

План втечі (2013)План втечі (2013)План втечі (2013)

План побега (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Класний фільм! Рекомендую до перегляду, сюжет дуже хороший.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.