Нестримний (2013)

Нестримний (2013) дивитися онлайн

Bullet to the Head

Про фільм Нестримний (2013) українською мовою:

Якщо Ви є шанувальником гостросюжетних бойовиків, кожна сцена яких наповнена нещадними вбивствами, вибухами, серйозними перепалками, де серйозні хлопці доводить свою перевагу один перед одним, то Новий кримінальний бойовик Нестримні з Сильвестром Сталлоне в головній ролі, оригінальна назва якого «Постріл в голову», принесе Вам масу задоволення під солодкий смак попкорну. Містить відверті оголені сцени, епізоди насильства і крові, мова брудних хлопців і жорстокість, фільм вкрай не рекомендується до перегляду для дітей, яким менше 16 років. Не варто спокушатися назвою фільму - це не продовження нещодавно гучного фільму "Нестримні 2". Таке рішення так назвати фільм - не більш ніж вдалий комерційний хід від вітчизняних прокатників. Єдине що пов'язує ці фільми - то що і той і інший випадок - це круті бойовики онлайн в хорошій якості, і що самого центрового персонажа фільму грає Сільвестр Сталлоне.

Фільм знятий на основі популярної у Франції новели Алексіса Ноулента під назву «Куля в голові», яка принесла автору визнання і повагу. Режисер картини Уолтер Хілл, майстер створення «Обговоренню не підлягає», «Дикий Білл» та інших популярних екшн-картин на цей раз не тільки малює яскраві сцени, але і розкриває психологічну підоснову вчинків героїв. Так, вони не просто постають перед нами як нещадних і не бачать нічого, крім мети вбивць, але і вірних друзів, готових битися за праве діло.

Кілер Джиммі Бобо (роль якого грає головний "нестримний" хлопець - Сильвестр Сталлоне), який орудував в Новому Орлеані розслідує справу минулорічної давності, коли на його очах вбиває його друга. Тим часом Тейлор Квон, який працює поліцейським у Нью-Йорку і більше не вірить у торжество правосуддя, адже кілька років тому його напарник був жорстоко убитий невідомими злочинцями. Він вирішує сам взятися за пошуки вбивць свого напарника. В результаті, Джиммі і Тейлор об'єднують свої дії, з'ясовуючи, що за вбивствами близьких їм людей, стоїть одна і та ж група злочинців, очолювана відомим бандитом. Герої настільки захоплені жадобою відплати, що не помічають небезпеки, навислої над їх власними життями.

Джейсон Момоа, грає противника дуету Сильвестера Сталлоне і Санга Кенга зізнається, що фільм розрахований не тільки на широку аудиторію любителів бойовиків, але і на думаючого глядача, який бачить сенс у будь якісної стрічці. Події фільму розгортаються спочатку в Новому Орлеані, а потім герої ставлять на вуха столицю Сполучених Штатів Америки - Вашингтоні. Зазначимо, що Сталлоне є не лише виконавцем головної ролі Джиммі Бобо, він також брав участь у фінальному монтажі фільму Нестримні.
Нестримний (2013)

Дивитися фільм Нестримний (2013) в хорошій якості

Нестримний (2013)Нестримний (2013)Нестримний (2013)

Неудержимый (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.