Універсальний солдат. День розплати (2012)

Універсальний солдат. День розплати (2012) дивитися онлайн

Universal Soldier: Day of Reckoning

Про фільм Універсальний солдат. День розплати (2012) українською мовою:

Тим, чиє дитинство або юність пройшли в дев'яності, не варто докладно пояснювати що таке старі-добрі бойовики з Ван Даммом, Сталлоне, Шварцнеггером, Брюсом Лі і так далі. Школоте не зрозуміти - тут інакше і не скажеш. А ось народжені в СРСР досі пам'ятають ті епічні кіношедеври з улюбленими героями, які мотивували записуватися в секції карате і майструвати саморобні нунчаки. Один з таких фільмів - Універсальний солдат з Ван Даммом у головній ролі. Це справжній хіт, VHS-касети з яким засматривали до дірок і в підсумку всі дивилися знали фільм напам'ять. Мабуть для цього покоління і знімаються продовження цієї франшизи, для тих, кому буде цікаво поворухнути спогади зі свого минулого і знову побачити улюблених героїв на екрані. Тільки тепер вже не на касетах, а в хорошому HD якості.

Що стосується героїв фільму - вони ще цілком міцні хлопці, і ще встигнуть порадувати своїх шанувальників поруч хороших бойовиків. Жан-Клод Ван Дамм у всю продовжує акторську кар'єру, і раз у раз миготить у бойовиках різної якості і масштабу. Найяскравіший з останніх засвітився - фільм Нестримні 2, де він виконав роль головного лиходія. І ось тепер - він в ролі персонажа одного з найбільш асоційованих з ним фільмів - ключова роль в новому бойовику Універсальний солдат 4 дивитись онлайн. Крім нього в кадрі з'явиться ще один невід'ємний герой цієї серії бойовиків - Дольф Лундгрен (куди ж без нього!). Ну і не можна не відзначити поповнення - свіжий і дуже перспективний актор Скотт Едкінс, найбільше відомий як "Незаперечний". Скотт вже з'являвся в парі з Ван Даммом у фільмі Ігри кілерів, тому нонсенсом таке явище не назвеш.

Безумовно, з точки зору сюжетних плетінь і якості фільму в цілому - Універсальний солдат 4 дивитися онлайн складно назвати шедевром або хоча-б якісним фільмом. Історія логічно завершилася ще в другій частині, в далекому 1999 році. Але так як головні герої ще бадьорі і свіжі - володарі прав на франчайз «Універсальний солдат» не хочуть ховати безумовний хіт минулих часів, і продовжує ліпити з того, що є. Сюжет досить слабенький, висмоктаний з пальця, і трохи передбачуваний. Але все ж назвати Універсальний солдат 4 дивитися онлайн провальним фільмом язик не повертається. Фільму є за рахунок чого вигравати, і головне - за рахунок кого. Відмінні бойові сцени і збройні сутички, улюблені з дитинства актори і врешті-решт - атмосфера старого-доброго бойовика - все це в купі обов'язково знайде свого цільового глядача і Продовження одного з самих значущих фільмів 90-х років однозначно буде кому подивитися в режимі онлайн безкоштовно.
Універсальний солдат. День розплати (2012)

Дивитися фільм Універсальний солдат. День розплати (2012) в хорошій якості

Універсальний солдат. День розплати (2012)Універсальний солдат. День розплати (2012)Універсальний солдат. День розплати (2012)

Универсальный солдат 4 (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.