Фільми онлайн » Бойовики » Сталінград (2013)

Сталінград (2013) дивитися онлайн

Про фільм Сталінград (2013) українською мовою:

Сталінград (2013) - фільм про силу любові, яка народжується навіть в суворих умовах жорстокої війни від відомого актора і режисера Федора Бондарчука. Ця військова драма розповідає про події Великої Вітчизняної війни і руйнує звичні уявлення про цей важкий період в історії країни. Події фільму, як і інших стрічок про це часу, розгортаються в 1942 році, коли поблизу Сталінграда склалася дуже важка ситуація. Глядачеві, який буде дивитися фільм Сталінград, треба трохи під іншим кутом поглянути на події тих років, ніж представляється в таких фільмах, як Операція Горгона або в дивному серіалі Життя і доля.

Радянські війська зазнали невдачі при спробі форсувати Волгу і почати контрнаступ на німців. Радянської армії довелося відступати, але кілька солдатів опинилися на іншому березі. Залишившись без підтримки, бійці ховаються в якомусь будинку на березі річки, під самим носом у ворога. В цьому ж прибережному будиночку виявляється молода дівчина. Її будинок зайняли фашисти, а сама вона не встигла вибратися із зони військових дій. Навколо йдуть кровопролитні бої, мабуть, одні з найстрашніших в історії людства, але навіть у такий важкий час в серцях людей знаходиться місце для любові.... В цьому невеликому будиночку на березі Волги, де на волосині від смерті виявилися кілька молодих людей, розгортається історія справжньої любові. Солдати тепер повинні зробити все, щоб врятувати дівчину. На відміну від свого знаменитого батька, Федір Бондарчук, знімаючи великомасштабне кіно Сталінград, основну увагу приділяє не батальним сценам, а внутрішнім переживанням героїв - звичайних людей, які опинилися в непростій ситуації і намагаються знайти в собі сили не злякатися і вибратися з такого безвихідного положення.

Для зйомок кінострічки Сталінград (2013) під Санкт-Петербургом був побудований цілий місто, де відзняли перші п'ятнадцять хвилин фільму. У зйомках брали одночасне участь понад дев'ятисот осіб. Єдиного літературного джерела у кіноепопеї немає, Бондарчук спирався в основному на свідоцтва очевидців подій того часу і спогади бійців. Режисер навіть вирушив на спеціальну творче відрядження до Волгограду, де записав декілька десятків годин інтерв'ю з ветеранами.
Сталінград (2013)

Дивитися фільм Сталінград (2013) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Сталінград (2013) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Сталінград (2013)Сталінград (2013)Сталінград (2013)

Сталинград (2013) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Супер класний фільм

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.