Далласскій клуб покупців (2013)

Далласскій клуб покупців (2013) дивитися онлайн

Dallas Buyers Club

Про фільм Далласскій клуб покупців (2013) українською мовою:

Фільм Далласскій клуб покупців ( 2013) - історія людини зі смертельним діагнозом , що продовжив своє життя і допомагає іншим. Біографічну картину вкрай тепло прийняла світова кінопреса , були відзначені міцні акторські роботи всього ансамблю , зокрема Меттью МакКонахі , а також Джарелом Літо . За сюжетом фільму Далласскій клуб покупців ( 2013 ) уродженець Техасу електрик з імені Рон Вудруф , живе у своє задоволення. Він чергує улюблену роботу з розвагами , але одного разу після нещасного випадку потрапляє до лікарні. Там йому ставлять невтішний діагноз СНІД . Оскільки дія відбувається в 1985 році , про дане захворювання мало кому відомо , а тому майже всі друзі Вудруф відрікаються від нього , помилково вважаючи , що причина криється в гомосексуальних зв'язках. Самі ж лікарі відводять головному героєві не більше місяця , однак він не збирається приймати цей смертний вирок , і починає пошуки виходу із становища. Обшукавши бібліотеку , Рон дізнається , що ВІЛ інфекцію можна підхопити через незахищеного сексу. Це просто приводить його в сказ , адже за останню пару років він часто вступав у сексуальні відносини з багатьма місцевими повіями. Оскільки в Америці Вудруф медицина не може надати належного догляду та медичні препарати , то він відправляється в Мексику. У чужій країні хворий дізнається про невиліковність своєї недуги , але також йому ставати відомо , що є рідкісні ліки , за допомогою яких на певний час можна призупинити хворобу . Вудруф починає приймати ліки сам і займається їх поставкою в Америку.

У драмі Далласскій клуб покупців ( 2013 ) актор Меттью МакКонахі відмінно впорався зі своєю роллю. Що б досягти зовнішньої схожості з головним героєм картини актор скинув 13 кілограм , в результаті чого втратив чудову фізичну форму , яку можна спостерігати в таких фільмах , як Мад і Кілер Джо . Друга яскрава роль була виконана Джаредом Лето , який не так часто знімається рідко , проте всяким своєю появою на екрані змушує публіку знову заговорити про нього. У цьому випадку Джаред Лето виконав роль жінки транссексуала Рейона , яка за сюжетом також хвора на СНІД . Вона розділяє спрагу Вудруф до життя і допомагає йому організовувати так званий « клуб покупців » , членами якого є ВІЛ -інфіковані пацієнти. Після оплати місячного внеску , всі учасники клубу можуть користуватися ліками , суворо забороненими в США , тим самим продовжуючи собі життя , хоч і на невеликий термін .

Фільм Далласскій клуб покупців розповідає історію Рона Вудруф - людини, яка не опустив руки , а почав боровся за своє життя , не дивлячись на смертельний діагноз . В результаті він не тільки замість відпущених йому 30 -ти днів виграв у долі цілі 7 - м років життя , але при цьому допоміг і іншим людям , які її потребують ...

Далласскій клуб покупців (2013)

Дивитися фільм Далласскій клуб покупців (2013) в хорошій якості

Далласскій клуб покупців (2013)Далласскій клуб покупців (2013)Далласскій клуб покупців (2013)

Далласский клуб покупателей (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.