Чупакабра проти Аламо (2013)

Чупакабра проти Аламо (2013) дивитися онлайн

Chupacabra vs. the Alamo

Про фільм Чупакабра проти Аламо (2013) українською мовою:

Фантастичний бойовик Чупакабра проти Аламо (2013) розповідає про розслідування низки вбивств агентом служби з контролю за обігом наркотиків. На долю головного героя Карлоса Сегуін випадає розслідування вкрай дивних і жорстоких вбивств. Агент змушений шукати одного дивного чоловіка, який дуже непростий, і вміло ховається від органів.

Зав'язка сюжету бойовика Чупакабра проти Аламо відбувається пізно вночі. В певний час і в певному місці відбувається зустріч продавців і покупців наркотичних засобів. Мета зустрічі - продаж наркотиків. І ось, коли всі зібралися, і почався обмін, нелюдський крик буквально парализовывает всіх присутніх. Один з учасників зустрічі приймає рішення дослідити місце на предмет джерела цього неприємного звуку. Ризиковий чоловік потрапляє в лапи небаченого створіння, яке в лічені хвилини розриває його на шматки.

Посеред ночі про вбивство стає відомо головному герою треш-фільму Чупакабра проти Аламо (2013) Карлосу Сегуину. Приїхавши на місце злочину, де вже знаходиться група поліцейських експертів, Карлос приходить в жах від крижаного душу видовища. Місце, де сталося страшне пригода, буквально всіяне розірваними тілами людей. І тепер Карлос просто зобов'язаний з'ясувати, чиїми ж руками, а може бути лапами, вчинені ці жахливі діяння.
Чупакабра проти Аламо (2013)

Дивитися фільм Чупакабра проти Аламо (2013) в хорошій якості

Чупакабра проти Аламо (2013)Чупакабра проти Аламо (2013)Чупакабра проти Аламо (2013)

Чупакабра против Аламо (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.