Підміна (2013) дивитися онлайн

Tian ji: Fu chun shan ju tu

Про фільм Підміна (2013) українською мовою:

Китайські фільми мають непідробним цікавим сюжетом і вигідно відрізняються від американських бойовиків. Східні єдиноборства, особливо для поціновувачів, представлені автентично й колоритно, та фільм Пастка (2013) - не виняток. Однією з характерних особливостей китайського кінематографа є патріотизм, і головний герой Сяо Жанг ще раз довів це. Підміна (2013) - китайський бойовик, де гонконгський агент намагається повернути дорогий історичний сувій, викрадений з історичного музею. Боротьба між мафією і агентом за сувій, перш за все боротьба за скарб китайського народу, який не повинен залишати країну і потрапити в чужі руки. Так що, чекайте насичених подій, цікавих бойових постановок і гонитву за скарбом, який вимірюється не у вартості, а в важливості для нації.

Арабський шейх, довідався про стародавнього рукопису «Обитель в горах», викрадає одну з її частин з історичного музею Тай Напийся. Але, не один він поклав око на цей сувій, і тепер другий конкуруючою стороною виступає японська мафія, під проводом Ямомото Тошу. Мафіозі відправляє своїх бійців в Китай, щоб забрати сувій. У боротьбу проти грабіжників заступається агент спецпідрозділу по боротьбі з контрабандою Сяо Жанг. Хлопець хоче знайти сувій, поки той не потрапив на чорний ринок до якого-небудь колекціонерові.

Друга частина рукопису захована Китайською владою в надійному місці, тому, щоб зірвати куш, грабіжникам необхідно знайти ще один фрагмент сувою, що значно ускладнюючи завдання. Боротьба стає все жорсткішою, кожен переслідує свої цілі, а молодий Сяо Жанг, єдиний борець за справедливість, що виявляється у вельми скрутній ситуації, так як його дружина причетна до всіх цих подій. Бойовик Підміна - не типовий за своїм сценарієм, досить неординарні події і дійові особи, затягують глядача в клубок інтриг і загадок. Для любителів жанру, тут є і погоні, і хороші рукопашні сцени і дуже цікава розв'язка. Так що, шанувальники нетривіальних бойовиків по достоїнству оцінять китайський фільм Підміна.

Дивитися фільм Підміна (2013) в хорошій якості

Підміна (2013)Підміна (2013)Підміна (2013)

Подмена (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.