Код «Червоний» (2019)

Код «Червоний» (2019) дивитися онлайн

Red Joan

Про фільм Код «Червоний» (2019) українською мовою:

Шпигунські справи процвітали завжди і всюди. Є єгипетські ієрогліфи, які підтверджують істинність цих слів. Якщо яка-небудь держава хоче домогтися успіху на міжнародному терені, наприклад, стати наддержавою, йому необхідно знати, чим займаються суперники. Ну, а під час проведення військових дій розвідувальна мережа необхідна, як повітря.

Але найчастіше шпигуни спокійно займаються діяльністю, яка прописана в їх легендою, потихеньку передаючи отримані відомості в штаб. Чого вже говорити, сьогодні своя розвідка є і в забезпечених фірмах, які хочуть повалити конкурентів. Не секрет, що радянські шпигуни є одними з кращих в світі. Їх розкриття (за рідкісним винятком) відбувається через багато років після початку пенсії, або за інформацією, отриманою від зрадників Батьківщини.

Такою є і історія Джоан. Вона була відмінницею школи КДБ. Її завдання полягало в передачі інформації про випробування ядерної зброї в Великобританії. Основна частина її служби (а також вся решта життя) пройшла в Лондоні. Героїня робила свою справу відмінно. Існує думка, що саме діяльність цієї жінки не дозволила розгорітися Третьої світової. Втім, ось її історія ...

Дивитися фільм Код «Червоний» (2019) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Код «Червоний» (2019)

Дивитися фільм Код «Червоний» (2019) в хорошій якості

Код «Червоний» (2019)

Код «Красный» (2019) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.