Фільми онлайн » Фільми » Червоний горобець (2018)

Червоний горобець (2018) дивитися онлайн

Red Sparrow

Про фільм Червоний горобець (2018) українською мовою:

У нинішній аж ніяк не спокійний час питань національної безпеки приділяється особлива увага. На ці потреби урядами багатьох країн виділяються величезні кошти, адже керівництво кожної з них вважає своїм обов'язком забезпечити нормальне і безпечне існування своїх громадян. Не для кого не секрет, що інформація має величезне значення. Той, хто володіє інформацією, володіє ситуацією і він може впливати на певні події, інформація дає можливість робити які-небудь дії або контрзаходи.

Спецслужби різних країн ведуть справжню війну за інформацію. Це невидима війна, яка прихована від зайвих очей, але вона не менш запекла. Ця операція мала назву Червоний воробей і полягала в тому, щоб вивести на чисту воду агента американських спецслужб. Домініка Єгорова є одним з кращих співробітників російських спецслужб, саме вона має взяти участь у цій операції. Але все змінюється, коли між спецагентами двох країн спалахують почуття, і такий сценарій здавалося, ніхто не міг передбачити.

Дивитися фільм Червоний горобець (2018) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Червоний горобець (2018)

Дивитися фільм Червоний горобець (2018) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Червоний горобець (2018) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Червоний горобець (2018)Червоний горобець (2018)Червоний горобець (2018)

Красный воробей (2018) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • lolita
  • 17 травня 2018 22:10
  • 0
Хороший фільм. Сюжет цікавий, дивиться на одному диханні. АЛЕ! Американці звичайно трохи перестаралися з деталями, червоні фіранки в спецшколі, горілку чомусь ніхто з росіян не пив, а ось "чапля" чомусь пила саме її). 8/10, можливо коли-небудь перегляну.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.