Фільми онлайн » Фільми » Червоний (2017)

Червоний (2017) дивитися онлайн

Про фільм Червоний (2017) українською мовою:

У 1947 році в одному з таборів Гулагу доля звела двох абсолютно несхожих ув'язнених. Єдине, що об'єднувало колишнього учасника УПА Червоного і радянського льотчика Гурова, було їх походження. Обидва були українцями. З початком Великої Вітчизняної війни кожен з чоловіків зробив свідомий вибір. Гурову довелося битися з німецькими асами, Червоний вважав своїм обов'язком боротися за незалежність рідної землі від будь-яких зайд. Хоча у воєнний час обидва були ворогами, фінал протистояння виявився практично однаковим. Радянський пілот і повстанець тепер в одному табірному бараку.

Багато речей доводиться заново усвідомлювати обом укладеним. Червоний зайвий раз переконується в жорстокості системи, розуміє, що його боротьба не була марною тратою часу і сил. Набагато складніше Гурову. Він не в змозі зрозуміти, чому Батьківщина, заради захисту якого він ризикував власним життям, так жорстоко обійшлася з офіцером. Льотчик поступово усвідомлює колосальну різницю у власному ідеалістичному сприйнятті країни і її реальною політичною системою. Цілковите розчарування здатне привести до повної моральної та фізичної деградації колишнього льотчика. Однак, він усвідомлює, такий фінал гідний справжнього офіцера, нехай і несправедливо засудженого. Треба продовжувати боротьбу, тепер на землі, проти своїх колишніх побратимів.

Дивитися фільм Червоний (2017) кіного безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Червоний (2017)

Дивитися фільм Червоний (2017) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Червоний (2017) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Червоний (2017)Червоний (2017)Червоний (2017)

Червонный (2017) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Хочу подивитися фільм

Сторінка касс.
хочу подивитись фільм
  • deputate
  • offline
  • 28 листопада 2017 22:29
  • 0
Фільм гарний, бо дивився в кінопалаці. Хотілося б ще раз подивитися. Поставте повну версію фільму, а не трейлер. Дякую.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.