Загублені у космосі 1-2 сезон дивитися онлайн

Lost in Space

Додано 26 лютого 2020 LostFilm 1-2 сезон 10 серія

Про серіал Загублені у космосі 1-2 сезон українською мовою:

Все, що відбувається в серіалі під назвою Загублені в космосі, сталося в майбутньому, а саме в 2058 році. Люди настільки виснажили ресурси, що тепер жити на планеті Земля стало неможливо. Багато живих істот вимерли, і пізніше навіть стали гинути люди. У такій ситуації потрібно швидко і правильно приймати рішення. Вчені довго і наполегливо шукали вихід із цього становища. І нарешті, вони зрозуміли що потрібно половину людства переселити на іншу планету - Альфа, яка придатна для життя.

Сім'я Робинсонов знаходиться в центрі всіх подій. Вони одні з перших, хто відправився на розвідку, на іншу планету. Невідомість лякала кожного члена сім'ї, адже вони не знали, що їх чекає попереду. Крім цього, вони повинні владнати свої сімейні проблеми. Тепер їм доведеться стати згуртованою і дружньою командою, щоб подолати всі труднощі, які їх чекають попереду
Загублені у космосі

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Паркер Поузі грає героя на ім'я Джун Харріс. Ім'я є відсиланням до Джун Локхарт і Джонатана Харріса, виконавцям ролей Морін Робінсон і доктора Сміта в оригінальному серіалі «Загублені в космосі» (1965-1968).

Дивитися серіал Загублені у космосі 1-2 сезон 10 серія в хорошій якості

Затерянные в космосе (2018) 1-2 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.