Марсіанин (2015) дивитися онлайн

Marsianer

Про фільм Марсіанин (2015) українською мовою:

На планету Марс відправляють експедицію, в яку було вкладено десятки мільйонів, а підготовка велася не один рік. Тільки, навіть незважаючи на вкладені величезні гроші і людські ресурси, відбувається страшна катастрофа, яку ніхто не міг навіть передбачити. У самий розпал виконання небезпечної місії розгорається страшна буря, і вся команда змушена евакуюватися з планети в терміновому порядку. У процесі евакуації інженер по імені Марк Уотни отримав серйозні пошкодження, і тому команда вирішила, що він вже мертвий і навіть покинула Марс, полетівши назад на планету Земля.

Командування цієї експедиції поспішило повідомити всім про те, що Марк загинув. Тільки в дійсності йому вдалося вижити. Головний герой опинився сам на планеті, на якій немає життя і при всьому цьому у нього немає взагалі ніякого зв'язку з Землею, а ось запас продуктів розрахований лише на один місяць. Одним єдиним його порятунком є автономний будинок, який якимось чином уцілів під час бурі. З цього часу Марку потрібно буде вирішити відразу кілька складних нездійсненних завдань: відшукати спосіб зв'язатися з навколишнім світом, ще потрібно буде навчитися вирощувати їжу на планеті, яка для цього абсолютно не призначена, і не зійти з розуму в повній самоті.

Чи зможе головний герой впоратися з усіма перепонами, які подарувала йому доля, і нарешті дочекатися допомоги від своєї команди. Марку є до кого повертатись, саме тому він докладе всі зусилля, а також вміння для того, щоб повернутися додому і побачити свою улюблену сім'ю.
Марсіанин (2015)

Дивитися фільм Марсіанин (2015) в хорошій якості

Марсіанин (2015)Марсіанин (2015)Марсіанин (2015)

Марсианин (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Крутик фільм!
добре хоч не здурів як той робінзон, ато відбулася розмова не зм ячиком а із скафандром:)
Класний фільм. Історія про сучасного Робінзона Крузо. Фантастика, як потрібно р.о.б.и.т.и. В порівнянні з книгою (фільм знятий по однойменній книзі), деякі епізоди вирізані. Та в фільмі добавлено дещо "своє" :) Мінус - можна було ще краще прописати характери кожного персонажу. Та їх мотивації (як космонавтів, так і "наземних" працівників НАСА та їх родин). Втім, фільм (і книга) саме про Робінзона-Марсіянина. І це класно знято (та написано).
одноразовий фільм... вдруге таке не дивляться... а стільки галасу було! стільки реклами!...(
smile чудовий фільм

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.