Суперсімейка 2 (2018) дивитися онлайн

Incredibles 2

Про мультфільм Суперсімейка 2 (2018) українською мовою:

У минулій частині головним героям довелося пройти безліч небезпечних випробувань. Незважаючи на всі складнощі, сміливці зуміли врятувати планету від неминучого знищення, що назавжди змінило їх життя. Після перемоги над ворогом герої мультфільму «Суперсімейка 2» опиняються в центрі уваги журналістів. Тепер вони більше не можуть вести колишній спосіб життя і поступово припиняють супергеройскую діяльність. Місіс Винятковість більшу частину часу проводить з репортерами, а її вірний чоловік займається підтриманням сімейного вогнища.

Тим часом в будинку починає творитися справжній хаос. Кожен член сім'ї має свій погляд на особисту суперспособність і ряд причин ненавидіти її. І лише глава сімейства не поділяє загального настрою, нудьгуючи за тими днями, коли він був потрібен світу. Йому стає все важче займатися домашніми справами. Нарешті у Містера Виняткового з'являється можливість знову продемонструвати свої суперздатності. До нещастя для всього світу і до щастя Містера Виняткового, на горизонті з'являється особливо небезпечний супротивник, а значить, пора зайнятися справжньою справою і дістати з шафи засмалений там костюми.

Дивитися мультфільм Суперсімейка 2 (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Між цим анімаційним фільмом і його приквелом минуло 14 років.
  • Бад Лаккі зі студії Pixar не став знову озвучувати Ріка Диккера, як в оригінальному мультфільмі, і його змінив актор Джонатан Бенкс. Таким чином Диккер став другим персонажем студії Pixar, якого озвучив і співробітник студії, і актор. У мультфільміфільмі «Тачки» (2006) Чик Хікс говорить голосом Майкла Кітона, а в «Тачках 3» (2017) його озвучив автор сценарію і аніматор Боб Пітерсон.

Дивитися мультфільм Суперсімейка 2 (2018) в хорошій якості

Суперсімейка 2 (2018)Суперсімейка 2 (2018)Суперсімейка 2 (2018)

Суперсемейка 2 (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Yadro
  • 31 жовтня 2018 12:58
  • 0
Ну, що тут сказати ... Мультик зроблений на рівні з першою частиною. Тобто з гумором, внутрішнім змістом, розкриттям актуальних проблем - щодо всередині сім'ї, взаємодії суспільства і неординарних персон (в разі мультика - супергероїв). Так, все простенько і нехитро, але цілком мило. Мультик все-таки здебільшого адресований дітям. Я подивився з задоволенням і ноткою ностальгії. Гіднота.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.