Аватар (2009) дивитися онлайн

Avatar

Про фільм Аватар (2009) українською мовою:

В майбутньому жителям Землі доведеться приймати дуже непрості рішення, щоб вижити - у цьому переконані практично всі фантасти. У кінофільмі Аватар дивитися онлайн ви будете одну з таких історій далекого майбутнього, коли у прагненні забезпечити власні, все зростаючі потреби, люди вже готові знищувати цілі цивілізації.

Дія відбувається в 2154-му році. Глибока енергетична криза, що осягла прабатьківщину людства, привела людей на Пандору, невелику планету в системі Альфа Центавра. Тут знаходиться найцінніший мінерал анобтаниум, здатний вирішити всі проблеми землян, але є одна проблема - Пандора населена.

Її жителі - це триметрові велетнів на'ві, що перебувають на первісному рівні розвитку в технологічному плані, але володіють недосяжною навіть для землян духовністю. Вони не мають наміру віддавати прибульцям анобтаниум, а тому люди застосовують технологію «аватара», що дозволяє перемістити розум людини у штучно створене тіло на'ві, щоб вивідати секрети цих непокірних тубільців.

Управляти таким аватаром командування доручає Джейка Саллі, колишньому морпеху, який став інвалідом під час одного з виконуваних завдань. Опинившись у тілі на'ві, Джейк проникає в плем'я цих корінних жителів Пандори і намагається з'ясувати, де вони ховають анобтаниум. Але життя в суспільстві настільки високодуховних істот не проходить для Джейка безслідно, і дуже скоро наш герой замислюється чи правильну сторону він вибрав, виконуючи ввірену йому місію?
Аватар (2009)

Дивитися фільм Аватар (2009) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Аватар (2009) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Аватар (2009)Аватар (2009)Аватар (2009)

Аватар (2009) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

clap крутий фільм раджу подивитися але з друзями цікавіше think

rofl прикольний але в кінці трохи їх шкода дякую за удесний фільм!!! laugh inlove
  • 666 твоя смерть
  • 13 квітня 2018 22:22
  • 0
sarcastic класний фільм clap
Фільм НЕЙМОВІРНИЙ!!!! Переглядав вже кілька разів. Єдине, що дуже засмучує, - то це "людська природа" ("людей з неба").... На жаль... 10 з 10. Побільше б таких фільмів.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.