Аватар (2009) дивитися онлайн

Avatar

Про фільм Аватар (2009) українською мовою:

В майбутньому жителям Землі доведеться приймати дуже непрості рішення, щоб вижити - у цьому переконані практично всі фантасти. У кінофільмі Аватар дивитися онлайн ви будете одну з таких історій далекого майбутнього, коли у прагненні забезпечити власні, все зростаючі потреби, люди вже готові знищувати цілі цивілізації.

Дія відбувається в 2154-му році. Глибока енергетична криза, що осягла прабатьківщину людства, привела людей на Пандору, невелику планету в системі Альфа Центавра. Тут знаходиться найцінніший мінерал анобтаниум, здатний вирішити всі проблеми землян, але є одна проблема - Пандора населена.

Її жителі - це триметрові велетнів на'ві, що перебувають на первісному рівні розвитку в технологічному плані, але володіють недосяжною навіть для землян духовністю. Вони не мають наміру віддавати прибульцям анобтаниум, а тому люди застосовують технологію «аватара», що дозволяє перемістити розум людини у штучно створене тіло на'ві, щоб вивідати секрети цих непокірних тубільців.

Управляти таким аватаром командування доручає Джейка Саллі, колишньому морпеху, який став інвалідом під час одного з виконуваних завдань. Опинившись у тілі на'ві, Джейк проникає в плем'я цих корінних жителів Пандори і намагається з'ясувати, де вони ховають анобтаниум. Але життя в суспільстві настільки високодуховних істот не проходить для Джейка безслідно, і дуже скоро наш герой замислюється чи правильну сторону він вибрав, виконуючи ввірену йому місію?
Аватар (2009)

Дивитися фільм Аватар (2009) в хорошій якості

Аватар (2009)Аватар (2009)Аватар (2009)

Аватар (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

clap крутий фільм раджу подивитися але з друзями цікавіше think

rofl прикольний але в кінці трохи їх шкода дякую за удесний фільм!!! laugh inlove
  • 666 твоя смерть
  • 13 квітня 2018 22:22
  • 0
sarcastic класний фільм clap
Фільм НЕЙМОВІРНИЙ!!!! Переглядав вже кілька разів. Єдине, що дуже засмучує, - то це "людська природа" ("людей з неба").... На жаль... 10 з 10. Побільше б таких фільмів.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.