Люди майбутнього (1 сезон)

Люди майбутнього (1 сезон) дивитися онлайн

The Tomorrow People

Додано 26 лютого 2020 LostFilm 1 сезон 22 серія

Про серіал Люди майбутнього (1 сезон) українською мовою:

Сюжетна лінія серіалу Люди майбутнього (1 сезон) розгортається навколо молодого хлопця Стівена, який, за його ж думку страждає психологічним розладом. Він вже звик до думки, що засинаючи в своєму ліжку, він обов'язково вранці прокинеться в іншому місці. Хоча від цього йому не по собі. Але в одну незвичайну ніч він починає чути у своїй голові голос дівчини, твердять йому про його унікальності і неповторності. Стівен піддається умовлянням і погоджується на зустріч з таємничою незнайомкою. Вона приводить його до таким же людям, які мають певну надздібності.

Все б було нічого, але так як суспільство за замовчуванням розділене на таких як Стівен і на звичайних людей, то без конфлікту обійтися не може. Серіал Люди майбутнього (1 сезон) - це фантастичне втілення протистояння звичайного і звичного проти нового і незвіданого, засноване на страху першого і потужності другого. Представники роду людського, не мають ніяких відхилень, вороже ставляться до паранормальних особинам і жадають їх знищення, вони просто бояться безмежної сили цих людей майбутнього. Але, як завжди, знаходиться і такий персонаж, який будує на цьому свої хитрі плани. Він бажає підпорядкувати собі всіх мутантів і створити міцну армію, яка б виконувала всі його накази.

Серіал Люди майбутнього (1 сезон) - це багатосерійна історія, в якій кожен новий епізод несе свій сенс і змушує глядача уважно вдивлятися і вдумуватися в сюжет, а також з нетерпінням чекати виходу наступної серії. Нелегко доведеться головному герою, роль якого виконав Роббі Амел. Йому треба буде протистояти людині, яка не просто його ворог і ворог усім таким як він, а крім того і його рідний дядько. Серіал Люди майбутнього (1 сезон) - це своєрідний мікс з «Люди ікс», «Мутанти Ікс» і «Телепорт», однак, незважаючи на це, глядач, який вирішив переглянути онлайн його, безсумнівно, знайде в ньому свою неповторну родзинку.

Дивитися серіал Люди майбутнього (1 сезон) в хорошій якості

Люди майбутнього (1 сезон)Люди майбутнього (1 сезон)Люди майбутнього (1 сезон)

Люди будущего (1 сезон) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.