Кіборги (2017) дивитися онлайн

Про фільм Кіборги (2017) українською мовою:

Фільм «Киборги» знайомить з підрозділом, який утримує позицію на території Донецького аеропорту. Двотижневе бойове чергування виявилося справжнім випробуванням для групи бійців. Багато з них раніше не мали досвіду безпосередньої участі в збройних конфліктах. Різні причини змусили бійців виявитися в зоні бойових дій. Група сформована з добровольців. Деякі з них не припускали, що згодом виявляться в справжньому пеклі. Не володіючи достатнім рівнем підготовки, хлопці та чоловіки багато чого вчилися на місці. Тут вдалося швидко дізнатися справжню ціну справжньої бойової дружби.

«Мажору» раніше доводилося спостерігати війну тільки в кінофільмах і репортажах телеканалів. Його батьки, заможні люди, інакше бачили майбутнє власного сина. Вони сподівалися, що хлопцеві вдасться зробити блискучу творчу кар'єру. У такій непростій період юнак вирішив, що музика почекає, зараз він більше потрібен в іншому місці. Не сказавши нічого батькам, хлопець потайки пішов з дому. Незабаром він опинився в одній з гарячих точок. Багато що тут здавалося незвичним для людини, яка звикла до комфорту, чистоти, порядку. Незважаючи на труднощі, він жодного разу не пошкодував про свій вибір. Дивіться фільм «Киборги» і дізнаєтеся подальшу долю «Мажора» і його бойових товаришів.

Дивитися фільм Кіборги (2017) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися фільм Кіборги (2017) в хорошій якості

Кіборги (2017)Кіборги (2017)Кіборги (2017)Кіборги (2017)Кіборги (2017)Кіборги (2017)

Киборги (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Гарне кіно, але реклама ще гарніша.
  • туча
  • 15 серпня 2018 17:57
  • 0
СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Вогонь... Більше таких фільмів потрібно... Щоб люди розуміли, через що проходять наші хлопці і якою ціною маємо мирне небо над головою.
  • Feliks
  • 6 липня 2018 22:57
  • +1
Класний фільм!
Аби більше таких, тобто наших, тобто українських фільмів!
Гарне

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.