Американська зима (2013)

Американська зима (2013) дивитися онлайн

American Winter

Про фільм Американська зима (2013) українською мовою:

Фільм Американська зима (2013) розповідає про життя восьми сімей, які живуть в період гіршого економічної кризи. У цій документальній роботі відслідковуються історії сімей, гостро переживають далеко не найкращі часи. За сюжетом фільму в недавньому часі Америка пережила найгірший економічна криза, починаючи ще з часів Великої Депресії. В результаті цього мільйони сімей, які раніше належали до середнього класу, тепер ледве зводять кінці з кінцями, адже у них всіх є діти, яким доводиться найважче. Батьки, виявляються в такому положенні, коли просто змушені звертатися за допомогою в різні інстанції. Але навіть там вони не можуть отримати надійний захист, адже повальне скорочення бюджету ставить соціальні інститути в жорсткі рамки і не дозволяє в повній мірі допомагати людям у кризових ситуаціях.

Свою документальну роботу брати Гантц знімали взимку в Портланді (Орегон). Їм вдалося створити яскравий емоційний приклад стану американської економіки, використовуючи історії окремих сімей. Завдяки роботі з однієї з некомерційних організацій, режисерам фільму вдалося отримати доступ до інформації про сім'ї, які потребують соціальної допомоги. Так почалося відстеження долі деяких з них. У центрі драми Американська зима представлені люди, які зіштовхуються з незнайомими випробуваннями на своєму шляху. Члени цих сімей втрачають роботу, будинки, позбавляються засобів на існування, але тривають боротися і вірять у краще. Всі сім'ї різні, але їх об'єднує одна велика проблема світової економічної кризи. Вибрані герої демонструють нам всі складності наслідків тридцятих річних, які відомі жителям Америки як період Великої Депресії.

У фільмі Американська зима приділено увагу і дитячим переживань, адже, як відомо, діти дуже добре відчувають складнощі у сім'ї. І хоча батьки роблять все, щоб їхні діти жили краще, ніж вони, все ж повна безробіття не дає можливості сім'ям забезпечити себе навіть самим необхідним. Для оформлення соціальної допомоги люди звертаються в різні інстанції. Не отримавши підтримки кожна родина починає вчитися жити по-іншому, скоротивши бюджет до мінімуму. Багато хто з героїв не можуть оплатити медичні рахунки. Вони залишаються без опалення в середини лютої зими, а деякі навіть позбавляють даху над головою. Документальний фільм Американська зима, подібно вітчизняної картині Воробей, показує, що довелося пережити людям і чи вдасться їм знову піднятися на ноги.
Американська зима (2013)

Дивитися фільм Американська зима (2013) в хорошій якості

Американська зима (2013)Американська зима (2013)Американська зима (2013)

Американская зима (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.