Фільми онлайн » Документальні » Американська зима (2013)

Американська зима (2013) дивитися онлайн

American Winter

Про фільм Американська зима (2013) українською мовою:

Фільм Американська зима (2013) розповідає про життя восьми сімей, які живуть в період гіршого економічної кризи. У цій документальній роботі відслідковуються історії сімей, гостро переживають далеко не найкращі часи. За сюжетом фільму в недавньому часі Америка пережила найгірший економічна криза, починаючи ще з часів Великої Депресії. В результаті цього мільйони сімей, які раніше належали до середнього класу, тепер ледве зводять кінці з кінцями, адже у них всіх є діти, яким доводиться найважче. Батьки, виявляються в такому положенні, коли просто змушені звертатися за допомогою в різні інстанції. Але навіть там вони не можуть отримати надійний захист, адже повальне скорочення бюджету ставить соціальні інститути в жорсткі рамки і не дозволяє в повній мірі допомагати людям у кризових ситуаціях.

Свою документальну роботу брати Гантц знімали взимку в Портланді (Орегон). Їм вдалося створити яскравий емоційний приклад стану американської економіки, використовуючи історії окремих сімей. Завдяки роботі з однієї з некомерційних організацій, режисерам фільму вдалося отримати доступ до інформації про сім'ї, які потребують соціальної допомоги. Так почалося відстеження долі деяких з них. У центрі драми Американська зима представлені люди, які зіштовхуються з незнайомими випробуваннями на своєму шляху. Члени цих сімей втрачають роботу, будинки, позбавляються засобів на існування, але тривають боротися і вірять у краще. Всі сім'ї різні, але їх об'єднує одна велика проблема світової економічної кризи. Вибрані герої демонструють нам всі складності наслідків тридцятих річних, які відомі жителям Америки як період Великої Депресії.

У фільмі Американська зима приділено увагу і дитячим переживань, адже, як відомо, діти дуже добре відчувають складнощі у сім'ї. І хоча батьки роблять все, щоб їхні діти жили краще, ніж вони, все ж повна безробіття не дає можливості сім'ям забезпечити себе навіть самим необхідним. Для оформлення соціальної допомоги люди звертаються в різні інстанції. Не отримавши підтримки кожна родина починає вчитися жити по-іншому, скоротивши бюджет до мінімуму. Багато хто з героїв не можуть оплатити медичні рахунки. Вони залишаються без опалення в середини лютої зими, а деякі навіть позбавляють даху над головою. Документальний фільм Американська зима, подібно вітчизняної картині Воробей, показує, що довелося пережити людям і чи вдасться їм знову піднятися на ноги.
Американська зима (2013)

Дивитися фільм Американська зима (2013) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Американська зима (2013) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Американська зима (2013)Американська зима (2013)Американська зима (2013)

Американская зима (2013) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.