Абатство Даунтон дивитися онлайн

Downton Abbey

Додано 26 лютого 2020 Русский дубляж 1-6 сезон 9 серія

Про серіал Абатство Даунтон українською мовою:

Сюжет драматичного серіалу «Абатство Даунтон» бере свій початок у далекому 1912 році в Англії. Під час катастрофи «Титаніка» гине єдиний спадкоємець титулу графа Грентема. Так як у Роберта Кроулі не було синів, вся родина очікує, що після його смерті все перейде старшій дочці графа Мері. Однак він категорично відмовляється передавати права на володіння юній Мері, і вирішує, що вся спадщина має відійти єдиному спадкоємцю чоловічої статі, яким стає невідомий далекий родич - молодий адвокат Меттью Кроулі, син четвероюродного брата графа.

Будучи вихідцем з середнього класу, і не маючи найменшого уявлення як управляти маєтком, Меттью спочатку не наважується прийняти спадщину. Однак він все-таки погоджується відвідати Даунтон, після чого в маєтку починається зовсім нове життя, повна інтриг і протистоянь, адже далеко не всі згодні з рішенням графа...

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Перший епізод серіалу подивилося понад 9 мільйонів глядачів.
  • Справжній замок Хайклер, як і вигаданий Даунтон, використовувався як госпіталь під час Першої світової війни.
  • Актриса Роуз Леслі, яка зіграла покоївку аристократів Кроулі, що походить зі стародавнього шотландського клану і виросла у фамільному замку XV століття.
  • У 2011 році серіал «Абатство Даунтон» увійшов до книги рекордів Гіннесса як «самий обговорюваний критиками телесеріал».

Дивитися серіал Абатство Даунтон в хорошій якості

Абатство ДаунтонАбатство ДаунтонАбатство Даунтон

Аббатство Даунтон 1-6 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Просто у захваті від серіалу! Одна із тих стрічок, яка змушує тебе замислитися про складність людських відносин та їх вчинків, швидкоплинний час, незворотні події....

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.