Титанік (1997) дивитися онлайн

Titanic

Про фільм Титанік (1997) українською мовою:

Представлений на глядацький суд драматичний серіал Титанік — це нова версія трагічних подій катастрофи однойменного легендарного лайнера, що затонув в 1912 році в холодних водах Атлантики. Катастрофа Титаніка стала однією з наймасштабніших катастроф у всій історії мореплавання — катастрофою, навколо якої досі ходять чутки і складаються легенди. Що сталося в ту фатальну ніч насправді?

Сюжет картини повністю відповідає історичним фактам — так, збудований в 1912 році один з найбільших пасажирських лайнерів Титанік вийшов з британського порту Саутгемптон, взявши курс на Нью-Йорк. Подорож стала першим і водночас останнім плаванням корабля, хоча на той момент конструктори стверджували, що завдяки новітнім технологіям, що використовуються при проектуванні корабля, він є практично непотоплюваним.

Ажіотаж, що виник навколо морського дива техніки, наводить на палубу найрізноманітніші верстви населення — тут можна було зустріти як мільярдерів і відомих публічних осіб, так і простих людей, яким неймовірно пощастило дістати квитки в тісні нижні каюти. Момент відплиття святкували бурхливо, сама подорож не віщувала нічого жахливого: корабель рівним ходом розсікав океанські хвилі, життя на палубі текло своєю чергою. Але зовсім скоро все зміниться самим кардинальним чином — зіткнувшись з величезним айсбергом, Титанік йде до дна, і стає зрозуміло, що перед лицем смерті всі рівні — і багаті мільйонери, і прості робітники...

Як це було? Давайте повернемося в ту страшну ніч прямо на нашому ресурсі, де ви можете дивитися фільм Титанік з комфортом і легально. Історія, яка шокує вас; драма, що мала місце в дійсності, сюжет, зачіпає найглибші ноти душі — не пропустіть можливість дізнатися всі найтонші деталі катастрофи.
Титанік (1997)

Дивитися фільм Титанік (1997) в хорошій якості

Титанік (1997)Титанік (1997)Титанік (1997)

Титаник (1997) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Крістінка
  • 8 червня 2018 23:36
  • +1
Коли я подивилася цей фільм, то я зрозуміла що люди які були на борту , загинули , а якісь вижили. Як там було що людей розкладували з бідніших загунуло більше , ніж багатих, не можна, що люди які бідніші помирали а багатші були в живих, я думаю що люди які так вважають то вони сильно помиляються.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.