Тринадцять привидів (2001) дивитися онлайн

Thir13en Ghosts

Про фільм Тринадцять привидів (2001) українською мовою:

У мільйонера Сайруса Критикоса оригінальне і небезпечне хобі — у своєму відособленні стоїть старий будинок в якому колекціонує не марки і навіть не автомобілі, а примар. Спеціально для пошуку і відлову експонатів ним найнятий медіум Денніс Рафкин, а кожен новий екземпляр книги встановлюється в окрему скляну капсулу, після чого запечатується особливим арамийским заклинанням.

Племінник ексцентричного мільйонера, Артур, отримує звістку про смерть свого дядька — старий Крітікос став жертвою свого захоплення і загинув, намагаючись зловити чергового примару. Будинок з усім його вмістом переходить Артуру, і це дуже до речі — зовсім недавно його власну оселю знищила пожежа, дружина загинула, і молодий чоловік опинився на вулиці разом з двома своїми дітьми і Кеті Боббі і домробітницею Менті — темношкірою жінкою, вважалася буквально членом сім'ї. Всі четверо негайно прибувають в будинок Сайруса і з подивом виявляють, що будівля повністю побудована з скла, всюди написи на латині, планування дивне, а двері живуть своїм окремим життям — відкриваються і закриваються, коли їм заманеться.

Не встигли нові власники обжитися в дивному будинку, з'являється Денніс, його повідомлення стає для Артура і його сім'ї шоком. Медіум розповідає, що в підвалі заховані тринадцять привидів, і побачити їх можна, якщо надіти особливі окуляри. На жаль, попередження Денніса запізнилося: через цікавість Боббі кілька небезпечних примар змогли вирватися на волю, і тепер небезпека загрожує всім жителям скляного палацу..
Тринадцять привидів (2001)

Дивитися фільм Тринадцять привидів (2001) в хорошій якості

Тринадцять привидів (2001)Тринадцять привидів (2001)Тринадцять привидів (2001)

Тринадцать привидений (2001) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.