Вечеря (2017) дивитися онлайн

The Dinner

Про фільм Вечеря (2017) українською мовою:

Рідні брати Ломани з народження були абсолютно різними, маючи діаметрально протилежні погляди на все. Таке кардинальне розходження, звичайно, наклало свій відбиток на побудову професійної кар'єри. Стін став відомим діячем у політиці і збирався незабаром отримати високе призначення в уряді. Пол — популярний письменник, плавно пливе за течією життя, продовжує перебувати у нездійсненних мріях. Існує єдиний факт, який об'єднує родичів. Вони є зразковими главами сімейств, в яких ростуть сини. У звичайному житті вони практично не перетинаються, зрідка обмінюючись дзвінками по телефону і привітаннями з ювілеями. Їх спілкування зведене до мінімуму. Однак нетрадиційне пригода змушує братів зустрітися на сімейній вечері. Ви можете дивитися онлайн Вечеря 2017 в хорошій якості безкоштовно без реєстрації.

Призначена зустріч проходить у ресторані і носить більш офіційний характер, ніж доброзичливий, сімейний. Сини, на відміну від дорослих членів сімей, дуже близько спілкуються і багато часу проводять разом. В цей раз вони зробили необачний, несприятливий вчинок, здатний сильно нашкодити їхнім батькам. Стін може назавжди втратити кар'єру, біля Пола можуть виникнути серйозні неприємності на літературному терені. Щоб знайти гідний вихід з делікатної ситуації, брати зібрали загальний, сімейний рада. З'ясовується, що між чоловіками існує безліч претензій і минулих образ, розмова переростає у велику сварку, що переходить у загальний скандал. Дружини починають підтримувати своїх чоловіків і активно брати участь у конфлікті, пред'являючи обопільні звинувачення. Події починають стрімко розвиватися не в тому напрямку.

Дивитися фільм Вечеря (2017) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Вечеря (2017)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Фільм знятий за мотивами бестселера Германа Коха «Вечеря». До цього вже були дві екранізації: однойменний голландський фільм Het Diner (Менно Мейес, 2013) і італійський «Наші хлопці» (Івано Де Маттео, 2014).
  • Спочатку планувалося, що режисером фільму буде Кейт Бланшет, а сценаристом Орен Муверман, але в підсумку фільм дістався Орену Муверману.
  • Річард Гір і Лора Лінні вже працювали разом у фільмах «Первісний страх» (1996) і «Людина-метелик» (2001), також Гір вже зустрічався на майданчику з режисером Ореном Муверманом у фільмі «Перерва на бездумність».

Дивитися фільм Вечеря (2017) в хорошій якості

Вечеря (2017)Вечеря (2017)Вечеря (2017)

Ужин (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.