Бути Астрід Ліндгрен (2018)

Бути Астрід Ліндгрен (2018) дивитися онлайн

Unga Astrid

Про фільм Бути Астрід Ліндгрен (2018) українською мовою:

Фільм «Бути Астрід Ліндгрен» розповість про життя знаменитої шведської казкарки. Майбутня письменниця народилася в простій селянській родині. Незважаючи на щоденний фізична праця, її дитинство було сповнене яскравими враженнями, цікавими зустрічами і прогулянками на природі. Астрід відмінно вчилася в школі і дуже любила читання. Можливо, це визначило її подальшу долю. Дівчина стала матір'ю досить рано - у вісімнадцять років. Щоб уникнути скандалу вона змінила місце проживання і народила сина. Не маючи можливо утримувати його, Астрід віддає малюка в прийомну сім'ю.

У Королівському автоклубі, мати-одиначка ознайомилася з Нільсом Ліндгреном, який стане її вірним супутником на багато років. У 1934 році у них народилася дочка Карін. Для неї Астрід придумала кілька казок про дівчинку в довгому панчосі на ім'я Пеппі. Через роки вона принесе автору всесвітню популярність і високі гонорари. Потім з'являться Калле Блумквіст, Еміль з Леннеберги і Карлсон, який живе на даху. На частку Астрід Ліндгрен випало чимало випробувань. Дитячі казки, що підкорили серця мільйонів малюків, допомогли подолати їх. Дивіться фільм «Бути Астрід Ліндгрен» про долю жінки і письменниці.

Дивитися фільм Бути Астрід Ліндгрен (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Бути Астрід Ліндгрен (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Проект почався з того, що датська актриса і режисер Пернілла Фішер Крістенсен прочитала замітку в газеті про юність Астрід Ліндгрен (1907-2002) і в народженні сина в Копенгагені.

Дивитися фільм Бути Астрід Ліндгрен (2018) в хорошій якості

Бути Астрід Ліндгрен (2018)Бути Астрід Ліндгрен (2018)Бути Астрід Ліндгрен (2018)

Быть Астрид Линдгрен (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.