Штучний розум (2001) дивитися онлайн

Artificial Intelligence: AI

Про фільм Штучний розум (2001) українською мовою:

«Штучний розум» фільм, що поєднує в собі фантастику, драму і пригоди, була нагороджена премією «Оскар» за найкращі ефекти і візуальний ефект. Режисером, продюсером і сценаристом є Стівен Спілберг, який зняв цей фільм по мотиві розповіді Браїна Оулдиса. Дії фільму відбуваються в далекому майбутньому, коли будь-яка складність, в тому числі і світового масштабу, вирішується завдяки машинам. Електронні люди охороняють живе населення від радіоактивних дощів, усувають і не допускають танення льодовиків.

Але існує велика вада роботів в тому, що вони не наділені жодними моральними і людськими почуттями. В такому разі, вчені вирішують провести досвід над роботом-дитиною. Головний герой Девід – хлопчик-андроїд, який запрограмований на безкорисливу любов. Членами його сім'ї є люди і вони не зовсім готові до проявів і наслідків такого почуття. В результаті Девід потрапляє в один незрозумілий і небезпечний для нього світ. З допомогою іншого робота, який зустрівся йому на вулиці, він намагається дізнатися таємницю свого виникнення.

Дивитися фільм Штучний розум (2001) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Штучний розум (2001)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

 • Фільм знятий за мотивами розповіді Брайна Олдисса «Суперроботи живуть усе літо» (Supertoys Last All Summer Long, 1969).
 • Фільм був задуманий Стенлі Кубриком у далекому 1969 році. Тридцять років Кубрик виношував цю ідею, а до початку створення картини пішов з життя, але його друг Стівен Спілберг в пам'ять про великого режисера втілив його наміри в життя.
 • До написання сценарію був притягнутий спочатку сам автор оповідання Брайан Олдисс, а потім Кубрик звернувся за допомогою до Артура Кларку, але і з цього творчого тандему нічого не вийшло.
 • У фільмі присутній діалог між Девідом і Тедді:
  - А тато і мама — справжні?
  - Не задавай дурних питань. Ніхто не знає, що це таке — «справжні».
  Це точна цитата з розповіді, за мотивами якого знятий фільм.
 • Журнал Rolling Stone назвав картину Стівена Спілберга «справжньою роботою цього кінематографіста».
 • Кандидатури Джуліанни Мур і Гвінет Пелтроу розглядалися на роль Моніки.

Дивитися фільм Штучний розум (2001) в хорошій якості

Штучний розум (2001)Штучний розум (2001)Штучний розум (2001)

Искусственный разум (2001) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.