Той, що біжить по лезу (1982) дивитися онлайн

Blade Runner

Про фільм Той, що біжить по лезу (1982) українською мовою:

Тема майбутнього завжди хвилювала людство, а з появою кінематографа багато режисерів намагалися в своїх картинах припустити, яким буде той час, який вони, можливо, ніколи не застануть. Фільм «Той, що Біжить по лезу» якраз оповідає про футуристичний світ, в якому вчені зуміли створити штучний інтелект. Це дозволило зробити величезний стрибок у розвитку – тепер для самих важких і виснажливих робіт використовується механічна сила, що дозволяє сконцентрувати людські уми на більш нагальних проблемах.

Люди з майбутнього змогли заздалегідь убезпечити себе від повстання машин – всі кіборги забезпечені спеціальним програмним кодом, який вбиває свого носія через чотири роки. Але це призвело до несподіваних наслідків – репліканта не бажають для себе такого кінця і багато хто з них регулярно збігають, щоб знайти спосіб продовжити термін свого існування. Головний герой кінострічки працює на могутню організацію, і в його завдання входить пошук втікачів. Одного разу він отримує нове небезпечне завдання – знайти чотирьох втікачів роботів. Чергові пошуки повністю змінять життя чоловіка.

Дивитися фільм Той, що біжить по лезу (1982) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Той, що біжить по лезу (1982)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Фільм знятий за мотивами роману Філіпа Діка «Чи Мріють андроїди про електроовець?» (Do Androids Dream of Electric Sheep?, 1968).
  • «Blade Runner» – в буквальному перекладі «Шкуродер», «Убивця». Саме такий опис вкладав режисер Рідлі Скотт у професію Ріка Декарда.
  • Очі в реплікантів трохи підсвічені, але, як запевняє режисер, це було зроблено лише для глядачів, щоб ті відрізняли їх від справжніх людей.
  • За сюжетом цього фільму в США в 1997 році була випущена досить вдала гра. На додаток до відеогри режисером Баррі Гріном був знятий семихвилинний документальний фільм Створення «Біжить по лезу бритви» (1997).
  • У 2000 році режисер Ендрю Ебботт за сценарієм Марка Кермоді зняв 50-хвилинний телевізійний документальний фільм про створення фантастичного фільму «Той, що Біжить по лезу бритви» і назвав її «На краю«, що Біжить по лезу бритви».

Дивитися фільм Той, що біжить по лезу (1982) в хорошій якості

Той, що біжить по лезу (1982)Той, що біжить по лезу (1982)Той, що біжить по лезу (1982)

Бегущий по лезвию (1982) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Шикарні актори. Високого рівня фільм, на мою думку. Я вражений.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.