Народження нації (2017)

Народження нації (2017) дивитися онлайн

The Birth of a Nation

Про фільм Народження нації (2017) українською мовою:

У жовтні 1800 року на світ з'явився звичайний, здавалося б, темношкірий раб Нет Тернер, який, як і інші чорношкірі американці був приречений на жахливе життя каторжника. Він з дитинства старанно працював на плантаціях і терпів знущання своїх господарів. Але, незважаючи на таке життя, він завжди прагнув до більшого і хотів багато чого пізнати. Порятунок від суворої реальності Нет знайшов в Бозі. Він став віруючою людиною, а незабаром і зовсім почав вірити в те, що у нього є вище призначення, яке він обов'язково повинен виконати. Вже до 1828 році герой був упевнений, що був висвячений для деяких великих цілей в руках Всевишнього.

У Нета поступово стали з'являтися перші наближені в особі інших темношкірих рабів, а сам він став вірити, що всі природні явища не що інше, як знаки згори. Він став готувати рабів до повстання, адже Всевишній дав доручив йому місію вбити всіх ворогів. У лютому 31-го року у Вірджинії, де проживав Тернер, відбулося сонячне затемнення, і герой розгледів на небі руку чорної людини, затуливши сонце. Нейт сприйняв це явище як заклик і через деякий час очолив саме велике повстання рабів, яке призвело до численних жертв з обох сторін.
Народження нації (2017)

Дивитися фільм Народження нації (2017) в хорошій якості

Народження нації (2017)Народження нації (2017)Народження нації (2017)

Рождение нации (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Чудовий фільм!! Кіно не для розваги. Творці фільму показали життя два століття назад, напевне реальне, без Голівудських прибамбас. Американці вміють знімати різні фільми.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.