Фільми онлайн » Біографії » Народження нації (2017)

Народження нації (2017) дивитися онлайн

The Birth of a Nation

Про фільм Народження нації (2017) українською мовою:

У жовтні 1800 року на світ з'явився звичайний, здавалося б, темношкірий раб Нет Тернер, який, як і інші чорношкірі американці був приречений на жахливе життя каторжника. Він з дитинства старанно працював на плантаціях і терпів знущання своїх господарів. Але, незважаючи на таке життя, він завжди прагнув до більшого і хотів багато чого пізнати. Порятунок від суворої реальності Нет знайшов в Бозі. Він став віруючою людиною, а незабаром і зовсім почав вірити в те, що у нього є вище призначення, яке він обов'язково повинен виконати. Вже до 1828 році герой був упевнений, що був висвячений для деяких великих цілей в руках Всевишнього.

У Нета поступово стали з'являтися перші наближені в особі інших темношкірих рабів, а сам він став вірити, що всі природні явища не що інше, як знаки згори. Він став готувати рабів до повстання, адже Всевишній дав доручив йому місію вбити всіх ворогів. У лютому 31-го року у Вірджинії, де проживав Тернер, відбулося сонячне затемнення, і герой розгледів на небі руку чорної людини, затуливши сонце. Нейт сприйняв це явище як заклик і через деякий час очолив саме велике повстання рабів, яке призвело до численних жертв з обох сторін.
Народження нації (2017)

Дивитися фільм Народження нації (2017) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Народження нації (2017) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Народження нації (2017)Народження нації (2017)Народження нації (2017)

Рождение нации (2017) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Чудовий фільм!! Кіно не для розваги. Творці фільму показали життя два століття назад, напевне реальне, без Голівудських прибамбас. Американці вміють знімати різні фільми.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.