Фільми онлайн » Драми » Сім душ / Сім життів (2008)

Сім душ / Сім життів (2008) дивитися онлайн

Seven Pounds

Про фільм Сім душ / Сім життів (2008) українською мовою:

Два роки тому, Тім Томас, під час водіння намагався переглянути текстове повідомлення, яке прийшло на стільниковий і став винуватцем аварії, яка забрала життя семи осіб: загинули шестеро незнайомих йому раніше людей і його наречена. Так і не пробачивши себе, він намагається загладити провину - Тім приносить себе в жертву заради порятунку життя семи людей – він буквально ділить себе на частини і стає донором органів (дарує легені братові, наприклад, а частина печінки потребує дитині). Це кінематографічна повість про те, як смертна людина може стати героєм і залишитися в пам'яті і серцях багатьох, навіть мало знайомих, людей.

Можливо, він занадто неймовірний, занадто правильний, позитивний, але саме цього позаземного ефекту і домагалися творці картини – глядач повинен зрозуміти, хто перед ним, які саме люди можуть здійснювати подвиги і чим саме їм доводиться жертвувати. Ліричний лейтмотив розкриє всі емоції і переживання героя, існування якого покладено на вівтар чужих доль. Перед ним вибір: або занапастити своє життя заради інших, або перестати ненавидіти себе і знайти щастя...
Сім душ / Сім життів (2008)

Дивитися фільм Сім душ / Сім життів (2008) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Сім душ / Сім життів (2008) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Сім душ / Сім життів (2008)Сім душ / Сім життів (2008)Сім душ / Сім життів (2008)

Семь жизней (2008) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

  • Nazar
  • 6 червня 2017 01:24
  • 0
Юлія,
а що б змінилось, якби Ти раніше глянула?
просто цікаво Твоя думка
Фільм чудовий, справді вартий перегляду! Шкодую, що не подивилася раніше
  • opium
  • offline
  • 1 квітня 2017 18:47
  • +2
На украинском языке зависает после 10-й минуты(( исправьте пожалуйста)

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.