Уроки водіння (2016)

Уроки водіння (2016) дивитися онлайн

Learning to Drive

Про фільм Уроки водіння (2016) українською мовою:

Ще недавно у літературного критика Венді була не тільки успішна кар'єра, але і щасливе сімейне життя, якою прийшов кінець в той момент, коли героїня дізналася про численні зради свого чоловіка Тома. Після двадцяти одного року шлюбу сім'я розпадається, а Венді, яка звикла, що багато обов'язки лежать на плечах чоловіка, змушена справлятися з численними труднощами. Першим і, мабуть, найважливішим випробуванням для жінки стає водіння. Вся справа в тому, що вона ніколи не управляла автомобілем, і її скрізь підвозив чоловік, тепер же вона повинна навчитися їздити сама. Інструктором героїні стає індус Дарван, який став свідком її сварки з чоловіком.

Дарван, який поєднує роботу таксистом і інструктором з водіння, сам не так давно розлучився з дружиною, тому добре уявляє, що відбувається всередині Венді. Дарван стає для героїні не тільки інструктором з водіння, але і людиною, яка підтримує її і допомагає взяти себе в руки. Він дає нещасній жінці корисні поради і допомагає їй пережити розлуку з близькою людиною. При цьому життя самого Дарвана теж не стоїть на місці, і незабаром йому належить прийняти кілька важливих рішень.
Уроки водіння (2016)

Дивитися фільм Уроки водіння (2016) в хорошій якості

Уроки водіння (2016)Уроки водіння (2016)Уроки водіння (2016)

Уроки вождения (2016) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Каждый из нас что-то теряет и что-то обретает каждый день. Мы преодолеваем трудности, учимся чему-то новому, встречаемся с новыми людьми. И эти люди дают нам знания, а мы помогаем им...Но, Боже мой, почему нам обязательно нужно получить хороший пинок от жизни, чтобы начать действовать? И это делать никогда не поздно!
Чудесный фильм для спокойного просмотра.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.