Фільми онлайн » Драми » Уроки водіння (2016)

Уроки водіння (2016) дивитися онлайн

Learning to Drive

Про фільм Уроки водіння (2016) українською мовою:

Ще недавно у літературного критика Венді була не тільки успішна кар'єра, але і щасливе сімейне життя, якою прийшов кінець в той момент, коли героїня дізналася про численні зради свого чоловіка Тома. Після двадцяти одного року шлюбу сім'я розпадається, а Венді, яка звикла, що багато обов'язки лежать на плечах чоловіка, змушена справлятися з численними труднощами. Першим і, мабуть, найважливішим випробуванням для жінки стає водіння. Вся справа в тому, що вона ніколи не управляла автомобілем, і її скрізь підвозив чоловік, тепер же вона повинна навчитися їздити сама. Інструктором героїні стає індус Дарван, який став свідком її сварки з чоловіком.

Дарван, який поєднує роботу таксистом і інструктором з водіння, сам не так давно розлучився з дружиною, тому добре уявляє, що відбувається всередині Венді. Дарван стає для героїні не тільки інструктором з водіння, але і людиною, яка підтримує її і допомагає взяти себе в руки. Він дає нещасній жінці корисні поради і допомагає їй пережити розлуку з близькою людиною. При цьому життя самого Дарвана теж не стоїть на місці, і незабаром йому належить прийняти кілька важливих рішень.
Уроки водіння (2016)

Дивитися фільм Уроки водіння (2016) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Уроки водіння (2016) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Уроки водіння (2016)Уроки водіння (2016)Уроки водіння (2016)

Уроки вождения (2016) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Каждый из нас что-то теряет и что-то обретает каждый день. Мы преодолеваем трудности, учимся чему-то новому, встречаемся с новыми людьми. И эти люди дают нам знания, а мы помогаем им...Но, Боже мой, почему нам обязательно нужно получить хороший пинок от жизни, чтобы начать действовать? И это делать никогда не поздно!
Чудесный фильм для спокойного просмотра.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.