Різдво, знову (2017)

Різдво, знову (2017) дивитися онлайн

Christmas, Again

Про фільм Різдво, знову (2017) українською мовою:

Ноель продає ялинки в Нью-Йорку напередодні Різдва, він пригнічений і зовсім не радіє наближення свята. Кілька днів тому подруга оголосила, що вони розлучаються. Як змиритися, адже він так її любив. Ось і довелося Ноелю їхати продавати ялинки поодинці, його будинок – трейлер на вуглу вулиці.

З ранку до пізнього вечора хлопець зайнятий роботою, доброзичливі і не дуже клієнти, ялинок, побутові турботи забирають майже весь час. Одного разу на лавці, що стоїть неподалік, він знаходить дівчину, що лежала без свідомості і в одному черевику. Сидів поруч бомж вже тикав пальцями в її кнопки телефону. Ноель приносить незнайомку в трейлер і укладає в ліжко, на вулиці мороз, він побоявся, щоб дівчина не замерзла. Вранці вона втекла, а через кілька днів з'явилася і стала розпитувати при яких обставинах була знайдена. Вони познайомилися і тепер бачилися досить часто.

Душевна рана Ноеля болить, майже ридаючи він повертався в трейлер після візиту в будинок щасливого сімейства, його попросили допомогти встановити ялинку. Чому у нього не так? Як скоро герой зуміє знайти душевний спокій і знову почне радіти Різдву?

Дивитися фільм Різдво, знову (2017) в хорошій якості

Різдво, знову (2017)Різдво, знову (2017)Різдво, знову (2017)

Рождество, опять (2017) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.