Вовк-поліцейський (2014)

Вовк-поліцейський (2014) дивитися онлайн

WolfCop

Про фільм Вовк-поліцейський (2014) українською мовою:

Лу справжній нехлюй, який працює поліцейським у невеличкому канадському містечку. Він страждає від алкоголізму, але це ніяк йому не заважає, адже він вже звик постійно бути п'яним. Одного разу в окрузі з'являється сатанинський культ, який приносить у жертви домашніх тварин і лякає місцевих жителів. Лу вдається вистежити їх в лісі, який він прибув на виклик. Але провести затримання у нього не виходить, адже хтось ззаду сильно б'є його по голові.

Вранці Лу як зазвичай прокидається у себе вдома, практично нічого не пам'ятаючи про те, що сталося напередодні. Незабаром він починає розуміти, що з ним щось відбувається, адже у себе на тілі він знаходить дивну пентаграму, а його фізична сила і нюх збільшуються в кілька разів. Проходить зовсім трохи часу, і герой перетворюється на вовка. Тепер йому буде набагато легше боротися зі злочинністю, адже він може розірвати людини голими руками. Завдяки своєму вмінню перетворюватися в сильного звіра Лу стає справжнім героєм для жителів свого містечка. Йому вдається зробити те, чого нікому не вдавалося до нього. Але чи зможе він контролювати свої сили, і які наслідки можуть бути у його здібності?
Вовк-поліцейський (2014)

Дивитися фільм Вовк-поліцейський (2014) в хорошій якості

Вовк-поліцейський (2014)Вовк-поліцейський (2014)Вовк-поліцейський (2014)

Волк-полицейский (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

такої фігні давно вже не дивився... сценаристи і актори реально були або бухі або під кайфом... не дивіться і не тратьте час...

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.