Не бійся темряви (2010) дивитися онлайн

Don't Be Afraid of the Dark

Про фільм Не бійся темряви (2010) українською мовою:

Саллі Херст була маленькою і замкнутою дівчинкою. Вона приїхала до батька Алексу, що жив на Род-Айленд. Батько реставрує особняк дев'ятнадцятого століття і живе там зі своєю подругою Кім. Кім хоче подружитися з дівчинкою, але та, мабуть, не дуже налаштована йти на контакт, і відчуває самотність.

Саллі знайомиться зі старим будинком і виявляє в ньому підвал, в який ніхто не заходив після того, як при загадкових обставинах, більше ста років тому зник архітектор.

Дівчинці чуються дивні звуки з каміна. Хтось просить її випустити і пропонує подружитися. Батько встиг зупинити Саллі до того, як вона відкрила камін повністю. Однак кільком дивним створінням вдалося вирватися на свободу. Через час Кім виявляє, що її сукня порізане, а мишко, який був подарований їй Саллі, розірваний.

Дівчинка заперечує свою причетність до події і вказує на створінь, які вирвалися з каміна. Батько не прислухається до неї і продовжує займатися реставрацією особняка. Кім вірить його доньці.

Їй стало відомо, що у минулому в цьому будинку жив чоловік з сином і вони пропали без вісті. Крім цього Кім дізналася, що в давнину існували породження темряви, які викрадали людей. За описами вони схожі на тих істот, яких описує Саллі...
Не бійся темряви (2010)

Дивитися фільм Не бійся темряви (2010) в хорошій якості

Не бійся темряви (2010)Не бійся темряви (2010)Не бійся темряви (2010)

Не бойся темноты (2010) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.