Ліворуч від центру (2013)

Ліворуч від центру (2013) дивитися онлайн

Left of Center

Про фільм Ліворуч від центру (2013) українською мовою:

Трилер Зліва від центру (Left of Center) з'явився в світовому прокаті в 2013 році, тим самим викликавши підвищений інтерес у глядача. Саме початок фільму показує, здавалося б, безызвестный тихе містечко, які в ньому можуть бути таємниці? Однак розворот подій стає не таким простим, як здається на перший погляд. Фільм володіє таким слоганом - «деякі лінії не повинні перетинатися», що, безсумнівно, дає глядачеві право сподіватися на плідну час під час перегляду трилера.

У центрі сюжетної лінії фільму Зліва від центру (2013) знаходиться трійка молодих людей, які відчайдушно намагаються боротися з клубком таємниць, який роками наматывался в цьому містечку. Існує думка, що в місті дуже багато секретів. Місцева громада не рада появі двох слідопитів, які в пошуку вбивці розкривають один за іншим «скелети» надійно заховані в шафі». Хто стоїть насправді за численними смертями місцевих жителів? Причетні члени громади до серії вбивств?

У фільмі Зліва від центру розповідається про події, що відбулися в маленькому містечку, який зберігає в собі страшні таємниці. Трилер, що вийшов на екрани в 2013 році на екрани, є яскравим нагадуванням про те, що навіть самий занедбаний куточок планети може приховати в собі таємниці, на розгадку яких може піти все життя. Патрульний і шериф місцевої поліції поставили перед собою нездійсненне завдання, з'ясувати, на кому лежить відповідальність за серію вбивств, які не припиняються в містечку вже тривалий час. Чи вдасться героям дістатися до поставленої мети? Відкриють вони шокуючу правду? Що їм доведеться випробувати, розплутує клубки з брехні і обману створені місцевою громадою? Хто ж насправді винен у вбивствах, що сталися на трасі 117?
Ліворуч від центру (2013)

Дивитися фільм Ліворуч від центру (2013) в хорошій якості

Ліворуч від центру (2013)Ліворуч від центру (2013)Ліворуч від центру (2013)

Слева от центра (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.