Мавпяча лапа (2013)

Мавпяча лапа (2013) дивитися онлайн

The Monkey's Paw

Про фільм Мавпяча лапа (2013) українською мовою:

Трилер Мавпяча лапа (Тhe monkey's Paw) вийшов у 2013 році в світовий прокат, встигнувши викликати неоднозначні емоції у публіки. З одного боку, глядачі стикаються з типовим для багатьох містичних творів і фільмів сюжетом - виконання трьох бажань, що впливають на долю і життя людини, а іншого боку, в міру виконання цих бажань кардинально змінюється і сам «щасливчик», якому випала можливість володіти магічним артефактом. Слоганом фільму є фраза - «тисяча жалю не варті одного бажання», що практично повністю розкриває зміст того, що глядачеві належить побачити під час перегляду трилера.

Центром всіх сюжетних ліній фільму Мавпяча лапа (2013) є молодий чоловік, якому дістається від одного старого незвичний старовинний предмет невідомого походження - моторошного виду мавпяча лапка. Існує думка, що вона може виконувати будь-які три бажання. Обставини в подальшому склалися трагічним чином, після чого цей молодий чоловік і його супутник потрапляють в автокатастрофу, в якій старий гине. В надії врятувати його, хлопець волає до допомоги мавпячою лапи і просить в якості першого бажання оживити нещасного загиблого. На диво, старий і справді оживає. Однак молодий чоловік навіть не підозрює, чим закінчиться ця затія і якими жахливими будуть наслідки.

Фільм Мавпяча лапа, що вийшов на екрани в 2013 році, розповідає, що дива існують, тільки ніхто не знає, як саме заповітне бажання збудеться і які будуть наслідки... Виконані бажання виявляються жахливими і невідповідними прохання, а біди, які переслідують власників потім мавпячою лапки, часто призводять до незворотних наслідків і перетворюють їх життя на кошмар...

Дивитися фільм Мавпяча лапа (2013) в хорошій якості

Мавпяча лапа (2013)Мавпяча лапа (2013)Мавпяча лапа (2013)

Обезьянья лапа (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.