Лічені години (2013)

Лічені години (2013) дивитися онлайн

Hours

Про фільм Лічені години (2013) українською мовою:

Пол Уокер, відомий по фільмах в бойовиках Форсаж, Тачка №19, в трилері Лічені години з'явився в досить не властивому йому драматичному образі. Роль зневіреного батька, який усіма сила намагається врятувати свою новонароджену дочку, кинувши виклик природі, людської витривалості і здоровому глузду, додає фільму Лічені години (2013) атмосферу реально відбувається історії. Дуже зворушливо і самовіддано передані вчинки головного героя, який бореться з усіма труднощами, заради порятунку найдорожчого, що у нього є.

Події картини Лічені години відбувається в Новому Орлеані в 2005 році, коли на місто з неймовірною силою обрушився ураган «Катрін». В цей час, дружину Нолана, Ебігейл, відвезли на операцію. Її вагітність протікала дуже важко, і дівчина не вижила. В цей день Нолан втратив кохану і став батьком доньки, яка в силу свого передчасного народження, не може самостійно дихати. Її поміщають інкубатор, до якого підключений штучного дихання. І поки лікарі боятися за життя дівчинки, стихія починає руйнувати місто з неймовірною силою. Лічені години (2013) - фільм-катастрофа, що розповідає історію про молодого батька, який намагається врятувати свою дочку серед бурхливого урагану «Катріна». Всіх пацієнтів евакуювали з лікарні, а Нолан залишається зі своєю донькою, щоб не дати їй померти.

Коли лікарня залишається без електроенергії, апарат штучного дихання не може функціонувати автоматично. Єдиним способом, для підтримки його механічної роботи є обертання рукоятки. У Нолана є всього лише три хвилини на зупинку (це час генератор продовжує прокачувати повітря в легені), а потім потрібно знову продовжувати крутити ручку. За цей крихітний проміжок часу Нолан шукає допомоги у лікарні, вибігає на дах, а потім знову повертається боротися за життя своєї дочки. У Нолана є 48 годин, щоб врятувати свою дочку, не померти самому і не здатися, адже на кону найдорожче, що у нього залишилося - його дитина.
Лічені години (2013)

Дивитися фільм Лічені години (2013) в хорошій якості

Лічені години (2013)Лічені години (2013)Лічені години (2013)

Считанные часы (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.