Джунглі (2013) дивитися онлайн

The Jungle

Про фільм Джунглі (2013) українською мовою:

Трилер Джунглі (2013) - австралійський фільм про жах, з яким довелося зіткнутися групі дослідників у джунглях Індонезії. Це не добра вітчизняна комедія з однойменною назвою, а щось інше, щось, що змушує стыть кров у жилах. Це фільм про незвідані речі і про духів, яких краще не турбувати. Режисером фільму є Ендрю Траукі, який став творцем всього п'яти фільмів, особливість яких полягає в тому, що всі п'ять зняті в жанрі жахи, і в них розповідається про страшних монстрів, якими буквально населена наша планета. Траукі доклав руку до створення фільму Азбука смерті, в якому він є автором однієї з двадцяти шести новел. І в 2013 році режисер не відійшов від вже второваною їм доріжки і створив фільм Джунглі, з сюжету якого можна зробити один-єдиний висновок: не все в цьому світі піддається логічному осмисленню, і є місця, які не слід відвідувати.

Головний герой фільму Джунглі - австралійський натураліст, який займається спостереженням за леопардами. Він збирає експедицію в тропічні ліси Індонезії, щоб зафіксувати на плівку плямистого леопарда, представники вимираючого виду. У спробах дістатися до лігва тваринного дослідники забираються в саму гущавину джунглів. Провідник попереджає їх, що ці місця небезпечні, але хіба є в джунглях хоч один безпечний куточок? Учасники експедиції навіть не здогадувалися про те, що тут мешкає смертоносний хижак, якого немає ні в одному довіднику про дику природу. Чим більше вони дізнаються про цього звіра, тим більш лякаючим він постає. Незабаром стає зрозуміло, що якщо це тварина, то дивно розумне і жорстоке. Тепер перед учасниками групи стоїть тільки одне завдання - вижити.

Трилер Джунглі (2013) - прекрасний зразок австралійського фільму жахів: місцевість, куди не ступала нога людини, невідома тварина, напівдокументальна зйомка. Глядачам належить розділити з героями фільму їх страх і розгубленість і спробувати зрозуміти, що за демон ховається серед густої рослинності індонезійських джунглів. Джунглі зняті в стилі фільмів про дику природу, тому дуже легко повірити, що все відбувається насправді, що особливо цінно для любителів цього жанру.
Джунглі (2013)

Дивитися фільм Джунглі (2013) в хорошій якості

Джунглі (2013)Джунглі (2013)Джунглі (2013)

Джунгли (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.