Не турбувати (2013)

Не турбувати (2013) дивитися онлайн

Do Not Disturb

Про фільм Не турбувати (2013) українською мовою:

Фільм Не турбувати має досить специфічний сюжет. Число діючий осіб дуже обмежений і не перевищує десяти, але кожен з них володіє певним характером, який і зіграє подальшу роль у їхній долі. Дія теж перевага розвивається в квартирі у сценариста Тома, який спланував це жорстокі злочин дуже досконально. Не дивлячись на всю спонтанність і випадковість, яка відбувається за сюжетом з героями, створюється враження, що це мінливості долі, а холодний розрахунок.

Не турбувати (2013) - трилер, в якому квартира сценариста Маліка перетворилася в справжню камеру тортур для його агента. Жертвою Тома став глава студії Стенлі, який любить кокаїн, легку наживу, вульгарний і грубий. Тому спочатку знерухомлює жертву, а потім починає відрізати частини тіла, пояснюючи це тим, що Стенлі вам «розриває його на шматки». Єва, агент Тома, спочатку сприйняла це, як розробку сценарію, а дізнавшись правду, стала співучасницею. Щоб позбутися слідів злочину, Тому відвозить Стіна на зупинку, перед цим провівши з ним операцію, після якої, останній не пам'ятає нічого.

Оповідання фільму Не турбувати - не лінійне. Поряд з розвитком подій, головний герой згадує не настільки далеке минуле, де він був дуже щасливий з дівчиною. Незважаючи на всю простоту сюжету, в ньому безліч підводних каменів і нестандартних поглядів. Дуже специфічне кіно, яке доведеться шанувальникам нуара і з невеликим додаванням жорстокості фільмів Тарантіно.
Не турбувати (2013)

Дивитися фільм Не турбувати (2013) в хорошій якості

Не турбувати (2013)Не турбувати (2013)Не турбувати (2013)

Не беспокоить (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.