Диявол в деталях (2013)

Диявол в деталях (2013) дивитися онлайн

The Devil's in the Details

Про фільм Диявол в деталях (2013) українською мовою:

Томас Конрад - герой фільму Диявол у деталях (2013) - прибув з війни в своє рідне місто Ногалесе в штаті Арізона. Його психічні розлади, пов'язані з психологічною травмою, отриманою на війні, руйнують його особисте життя - дружина і дочка кидають його. Він відчуває себе втраченим в цьому мирному суспільстві, а думки про минуле не залишають хлопця в спокої. Депресія, усвідомлення нездатності що-небудь зробити змушують його почати лікування. Томас змушений приймати таблетки і відвідувати психолога, колишнього військового, якого грає Рей Лиота, відомий за фільмами Місце під соснами, Деталі. Розмови про війну, своїх спогадах та усвідомлення проблем, повинно допомогти хлопцеві прийти в себе. Він усіма силами хоче повернути сім'ю і відновити спілкування з батьками, хоча це дається йому дуже важко.

Одного разу, потрапивши в легку аварію на свій день народження, Томас приходить в свідомість зв'язаним в підвалі. Його дружина і дочка - теж стали заручниками мексиканських наркоторговців, і їх життя повністю залежить від вибору Томаса. Мафіозі давно розробили план про перевезення наркотиків через кордон, і колишній військовий повинен зіграти в цьому головну роль. головний герой стоїть перед вибором: врятувати життя своєї сім'ї і зруйнувати тисячі життів або загинути. Поступово він усвідомлює, що є ще третій вихід, який є шляхом до спасіння. Потрібно дивитися фільм Диявол в деталях, щоб зрозуміти, що ж зробить головний герой.

Диявол у деталях - психологічний трилер про колишнього військовому, якого використовує в своїх цілях банда наркоторговців. Практично вся дія фільму відбувається в кімнаті, де тримають заручників. Тут немає погонь і перестрілок, але, тим не менш, фільм тримає глядача в напрузі, а сюжет плавно підводить глядача до відповідей. Напружена атмосфера, несподівані повороти, гарне музичне супроводження роблять фільм Диявол у деталях (2013) гідним перегляду.
Диявол в деталях (2013)

Дивитися фільм Диявол в деталях (2013) в хорошій якості

Диявол в деталях (2013)Диявол в деталях (2013)Диявол в деталях (2013)

Дьявол в деталях (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.