Шпигунська гра (2018)

Шпигунська гра (2018) дивитися онлайн

The Catcher Was a Spy

Про фільм Шпигунська гра (2018) українською мовою:

Мо Берг у фільмі «Шпигунська гра» був звичайним бейсболістом, не хапаючи зірок з неба протягом п'ятнадцяти років грав в середніх командах, які не користуються великою популярністю серед уболівальників. Однак спортивна кар'єра була лише прикриттям для основної діяльності нашого героя, про яку мало хто знав з його оточення. Вільно спілкуючись на дванадцяти мовах він, в результаті, привернув увагу всюдисущих спецслужб ставши їх повноправним співробітником.

Працюючи шпигуном в головному управлінні ЦРУ він, подорожуючи по Європі в складі благодійних та інших місіях будь-якими методами і способами діставав інформацію, що стосується питань ядерної енергетики. В кінцевому підсумку діяльність шпигуна привела до того, що США вирвалися вперед в розробці ядерної програми. Заводячи корисні знайомства з європейськими вченими, він як би ненароком випитувала у них інформацію, що стосується ядерної енергетики тим самим залишаючи в дурнях європейців. Однак як говоритися і на стару буває помилка і як підсумок він, був звільнений спецслужбами після того, як Берга спіткала невдача в СРСР ....

Дивитися фільм Шпигунська гра (2018) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Шпигунська гра (2018)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Зйомки фільму проходили в Празі і Вайт-Плейнсі, штат Нью-Йорк.
  • Бейсбольний матч знімали на знаменитому бейсбольному стадіоні Фенуей Парк в Бостоні, штат Массачусетс.
  • Заголовком для некролога Мо Бергу в журналі Newsweek у травні 1972 року стала фраза «Третьосортний Кетчер; Першосортний Шпигун».

Дивитися фільм Шпигунська гра (2018) в хорошій якості

Шпигунська гра (2018)Шпигунська гра (2018)Шпигунська гра (2018)

Шпионская игра (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Скіф
  • 15 серпня 2018 16:02
  • 0
Цікава доля і особистість ще одного вихідця з України (його батьки переїхали саме з України в США). Але можна було б зняти і трохи по-іншому, починаючи з головного героя (адже в оригіналі Мо був "качком" під два метри зросту) і закінчуючи більш жорстким сюжетом.
  • Емоція
  • 8 серпня 2018 16:24
  • 0
Фільм подивився із задоволенням. Зроблено дуже якісно. Чи не пошкодували сил на створення тієї атмосфери. Пол Радд виглядає відмінно в цій ролі, хоча взагалі він відмінний комік. Любителі історії і хорошого кіно отримають величезне задоволення від перегляду.

Взагалі фільм схвилював і здивував. Не зрозумів я чому вони не запитали відразу у німця, що він робить в Німеччині, і не попросили його поїхати в США. Взагалі головний герой дивний тип. Жінка його шалена.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.