Фільми онлайн » Драми » Струс (2013)

Струс (2013) дивитися онлайн

Concussion

Про фільм Струс (2013) українською мовою:

Струс (2013) - драматичний фільм про лесбіянці, яка після травми голови вирішила змінити своє життя. Головна героїня - Еббі, 42-леняя жінка, яка щаслива в шлюбі. У неї двоє дітей, відмінна робота, вона самодостатня і забезпечена. Одного разу її життя перевертається з ніг на голову, після травми, отриманої під час гри в бейсбол. Вона приходить в себе абсолютно іншою людиною, з іншими переконаннями, думками і ставленням в житті. Роль люблячої дружини і матері її більше не приваблює. Тепер вона прагне змін, нового життя і іншої долі. Тепер усім потрібно забути минулу Еббі, адже тепер вона - Елеонора.

Все, до чого звикла головна героїня фільму Струс, змінилося в одну мить. Це не схоже на божевілля, хоча і абсолютно обдуманим рішенням все це не назвеш. Внутрішні метання героїні, її підозри, її нове «Я», яке так довго ховалося за її чоловічим характером. Дуже глибокий фільм, де Еббі мучиться в сумнівах, своєму справжньому початку, яке вона так довго приховувала. Фільм - роздум, погляд з боку не найпростішим ситуації, де сімейна пара - лесбіянки. Тут може з'явитися і безпричинна ревнощі, і заперечення свого становища і радикальна думка «Я більше не хочу так!». Еббі, яка після травми стала називати себе Елеонора, повністю змінилася. Травма лише прискорила процес її внутрішнього усвідомлення себе, переосмислення свого життя.

Фільм Струс наповнений безліччю еротичних сцен, між жінками. Сімейне життя, не така, яка зазвичай представляється все, виглядає інакше, змушуючи поглянути на історії з альтернативної точки зору. Досить нетипова драма Струс (2013) перевертає звичний погляд на дійсність, як самої героїні, так і її близьких.
Струс (2013)

Дивитися фільм Струс (2013) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Струс (2013) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Струс (2013)Струс (2013)Струс (2013)

Сотрясение (2013) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.