Зоряна брама: Атлантида (1 сезон)

Зоряна брама: Атлантида (1 сезон) дивитися онлайн

Stargate: Atlantis

Додано 26 лютого 2020 Профессиональный многоголосый закадровый 1-5 сезон 20 серія

Про серіал Зоряна брама: Атлантида (1 сезон) українською мовою:

Нашій увазі представляють новий американський серіал під назвою, зйомки якого почалися ще в 2004 році, а режисером цієї картини став всім відомий Мартін Вуд. У прекрасною Антарктиді якимось дивним чином були знайдені досить таки незвичайні так звана «Зоряна брама»,, і як би то дивно не звучало вони вважаються такими собі особливими і крім цього дозволяють нам подорожувати в саму далеку галактику - під назвою Пегас.

У цю чудову галактику приблизно десятки тисяч років тому пішли так звані Древні, які забрали з собою свій чудове місто під назвою Атлантиду. Одна відважна експедиція, яка відправилася в таку собі незвіданість, знаходить повністю порожній і крім цього затоплене місто. МНТ якимось чином були виснажені, а тієї самої енергії не вистачає навіть для підтримки свого щита, і навіть для того, щоб повернутися на свою рідну Землю. Всім жителям прекрасною Атлантиди потрібно буде знайти так сказати новий будинок у цій дивній галактиці. Атозианці на даний момент переживають так зване напад Wraith.

Та й до речі величезна кількість жителів забрали на так звані кораблі-улиь, з ними також в компанії і відправився полковник якого звуть Самнер! Тих так сказати жителів, які залишилися відважний майор Шепард вирішив так би мовити відправити на Атлантиду, що, до речі, викликає якусь перевантаження цього щита і зробило збій систем тих же забезпечення. Даний серіал залишить масу позитивний емоцій для телеглядачів, після свого перегляду.
Зоряна брама: Атлантида (1 сезон)

Дивитися серіал Зоряна брама: Атлантида (1 сезон) в хорошій якості

Зоряна брама: Атлантида (1 сезон)Зоряна брама: Атлантида (1 сезон)Зоряна брама: Атлантида (1 сезон)

Звездные врата: Атлантида (1 сезон) 1-5 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Переклад 19-ї серії, це мабуть хтось вважає. що ті. що дивляться серіал. непогано володіють англійською?!
  • PozkVad
  • offline
  • 25 червня 2017 20:17
  • 0
Время от времени пересматриваю этот сериал, я считаю его одним из лучших фантастических сериалов последнего времени, как то что он вобрал в себя лучшее из таких сериалов как Стар Трек и предыдущего ЗВ 1. Жаль что продюсеры кинулись на ЗВ вселенную которая просто умерла. Если бы они стали снимать продолжение или полнометражные фильмы было бы на много интереснее и данная тема не умерла.
  • Руслан Наконечний
  • 5 лютого 2015 18:47
  • 0
surprised

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.