Таємниці слідства (1 сезон) дивитися онлайн

Додано 31 грудня 2020 Оригинальная дорожка 1-20 сезон 24 серія

Про серіал Таємниці слідства (1 сезон) українською мовою:

Пригоди відважної представниці закону, яку звуть Марія Швецова будуть продовжаться в серіалі під назвою Таємниці слідства - 2013. І навіть не дивлячись на всі докладені зусилля з боку органів правопорядку по важкій боротьбі зі всієї злочинністю, зниження її зростання не дуже то й не помітно, Пітер все ще повністю загруз у беззаконні і великій кількості злочинів.

Вихідці з далеких дев'яностих які змогли "піднятися", за рахунок криміналу, і вони ж звикли вирішувати всі виникаючі проблеми із застосуванням великої сили, не зупиняються навіть перед вбивством своїх конкурентів, ну а тепер же ці люди займають найвищі пости в державних установах, і крім цього вважаються багатими бізнесменами і політиками. Але бувають моменти. коли вони впевнені у своїй безкарності, а також згадують старі дні і беруться за те що у них добре виходить. На превеликий жаль, цим злочинним елементам і в правду частенько всі брудні справи можуть сходити з рук, адже і в правоохоронних органах є свої зрадники, які в свою чергу беруть і покривають цих багатих злочинців, а в замін за таке велике порука можуть отримувати величезні хабарі.

Серед працівників у місцевій прокуратурі, є такі люди які для просування по своїй кар'єрній драбині можуть бути готові пустити будь-яке, навіть саме брудну справу в архів. Але надія на те, що справжня справедливість таки восторжествує ще залишається, поки на варті нашого порядку буде стояти такі віддані своїй справі професіонали, як Бєляєв, Курочкін, Ковин, Винокуров.

Дивитися серіал Таємниці слідства (1 сезон) в хорошій якості

Таємниці слідства (1 сезон)Таємниці слідства (1 сезон)Таємниці слідства (1 сезон)

Тайны следствия (1 сезон) 1-20 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.